ICRYPEX’in 30 TL’lik BTC İkram Ettiği Kampanyada Son 3 Gün

anlatamadım

New member
Türkiye’nin en tanınan kripto para borsalarından ICRYPEX’in iştirakçilere 30 TL karşılığında Bitcoin armağan ettiği kampanyasında artık son günlere gelindi. 28 Aralık’ta sona erecek kampanyayı kaçırmak istemiyor ve kripto para dünyası ile tanışmak için can atıyorsanız, bu haberimizde yapmanız gerekenleri bir daha anlatacağız.

ICRYPEX’in başlatmış olduğu kampanyanın en dikkat çeken özelliği, ikram edilen 30 TL’lik Bitcoin’in istenildiği üzere kullanılabiliyor oluşu. Yani dileyen tüketiciler, bu parayı direkt nakite çevirebiliyorlar. Dileyenlerse 30 TL’lik Bitcoin’i farklı bir altcoine dönüştürüp, kripto para ticareti yapmaya başlayabilirler.

30 TL’lik Bitcoin ikramını almak için yapmanız gerekenler:

• Adım #1: ICRYPEX taşınabilir uygulamasını indirin,
    • Android için buradan
    • iPhone için buradan
    • Huawei için buradan
  • Adım #2: Yeni bir üyelik açın ve istenen tüm adımları tamamlayın,
    • Üyeliği tamamladıktan daha sonraki 15 iş günü içerisinde 30 TL’lik Bitcoin’i cüzdanınızda bakılırsabilirsiniz.
  • Adım #3: Bitcoin’leri cüzdanınızda bekletebilir, piyasa kısmında başka kripto para ünitelerine çevirebilir, nakde çevirebilirsiniz.
Son olarak, kampanya kapsamında 50 bin kişilik iştirakçi sonu olduğunu ve bu bağlamda iştirakçilerin önemli bir kısmının tamamlandığını belirtelim. Şayet 50 bin kişilik kontenjan 28 Şubat’tan evvel dolarsa, kampanyanın daha erken tamamlanma hakkı var. Bu yüzden şayet bu dalla ilgileniyorsanız, üstteki süreçleri bir an evvel yapmanız gerektiğini unutmayın.