Huawei AX3 Wi-Fi 6 Plus’ın Özellikleri

anlatamadım

New member
Yavaş ve daima kopmalar yaşayan bir internet ilişkisinin işlerimizi nasıl aksattığını ve can sıkıcı olduğunu biliyoruz.

Ben de bu can sıkıcı duruma bir son vermek istedim ve dünyanın birinci 6 Plus teknolojisini destekleyen Wi-Fi’ı HUAWEI AX3 6 Plus’ı denedim. Gelin özelliklerini daima birlikte inceleyelim!

Huawei Wi-Fi 6 Plus’ı kullanmaya başlar başlamaz birinci dikkatimi çeken şey yüksek suratı oldu:

Wi-Fi 6 Plus’tan evvel, günümüzde birçok aygıt tarafınca kullanılan Wi-Fi 5’i kullanıyordum. Olağanda görüntü izlerken, oyun oynarken, toplumsal medyada dolaşırken yahut çalışırken takılan; yavaşlayan bir internet irtibatım vardı. Sık sık sayfa yenilemek zorunda kalıyordum. Benim üzere günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçirenler, bunun ne kadar hudut bozucu olduğunu bilir. Lakin Huawei 6 Plus ile bu sorunların hiç birini yaşamadım diyebilirim.

Pekala niye 6 Plus’ta bu takılmaları ya da yavaşlığı hayatıyorum? niçinlerini şöyle açıklayabilirim: Huawei 6 Plus’a, Wi-Fi 5’e bakılırsa 3 kat daha fazla sürat, 4 kat daha büyük kapasite ve 2/3 düşük gecikme özellikleri eklenmiş. Bu özellikler de internetinizin genel suratını artırıyor, birebir anda epeyce daha fazla aygıtı Wi-Fi’a bağlamanıza ve internete bağlanırken çok daha süratli cevap almanıza imkan tanıyor. Wi-Fi 6’da, artan taleplerle başa çıkmak için Wi-Fi 5’e bakılırsa biroldukca düzgünleştirme yapılmış.

Beni etkileyen öteki bir özelliği de kaç farklı aygıtla bağlanırsanız bağlanın, problemsiz ve oldukçalu bir internet tecrübesi sunması:

Meskende yalnız değilseniz, öteki bir kişi Wi-Fi’a bağlandığı anda internette yavaşlama sorunları yaşamanız muhtemel. Ben de Wi-Fi 5 kullanırken bu sorunu oldukcaça yaşıyordum. Konutun öteki üyeleri bir şeyler izlerken ya da çalışırken internetim yavaşlıyor; kısa görüntüler izlemek bile azap hâline geliyordu. Wi-Fi 6 Plus’ın en sevdiğim özelliklerinden biri de internetinizi hayli sayıda aygıta, yüksek verimlilikle ve problemsiz bir biçimde bağlayabiliyor olmanız.

AX3 6 Plus, OFDMA Çoklu Kullanıcı Teknolojisi yardımıyla, tıpkı anda birden çok aygıta bilgi gönderebiliyor ve alan ne kadar kalabalık olursa olsun farklı kullanıcılara, aygıtlara bağlanabiliyor. Daha inançlı bir temas sunduğunu da ekleyebilirim.

Kapıyı kapatınca çekmeyen internete son: AX3 Wi-Fi 6 Plus, duvarları ve yerleri kolay kolay aşabiliyor:

Bu durumu aranızda kesinlikle yaşayanlar vardır. Konutun muhakkak bölgelerinde Wi-Fi çekmez, odanın kapısını Wi-Fi çekmiyor diye kapatamazsınız. Ben de az Wi-Fi’ın tabanında sinema, dizi izlemedim. her neyse ki Wi-Fi 5’te yaşadığımız bu sorun de Wi-Fi 6 Plus ile tahlile kavuşuyor. Kablosuz sinyaller, duvarlar ve tabanlar üzere katı objelere basitçe nüfuz edebiliyor, fazlaca daha düzgün ve kesintisiz bir irtibat sağlıyor.

Çift Güç Amplifikatörlü daha kuvvetli sinyaliyle Wi-Fi meyyit bölgelerini kolay kolay yönetebiliyor, zayıf irtibatları güçlendirebiliyor ve kablosuz kapsama alanını genişletebiliyorsunuz. Artık Wi-Fi’ın tabanında oturmama ya da odamın kapısını açık bırakmama gerek kalmadı!
🙂
Bilhassa HUAWEI Wi-Fi 6 Plus özellikli telefonlarla kullandığınızda, önünüzdeki tüm manileri aşarak kusursuz bir internet tecrübesi yaşayabiliyorsunuz.

…ve gelelim son olarak HUAWEI AX3 Wi-Fi 6 Plus’ın bu yüksek suratı ve problemsiz internet temasını koruyup koruyamayacağına:

Bu özelliklerin hepsi uygun hoş fakat AX3 Wi-Fi 6 Plus bu özellikleri müdafaayı becerebilecek mi? Bunun yanıtını da şahsen deneyimledim; yanıtı evet. AX3, HUAWEI HarmonyOS ile yıllar boyunca muteber bir biçimde çalışacak biçimde tasarlanmış. AX3 Wi-Fi 6 Plus ile uygulama katmanı, çekirdek katmanı ve şoför katmanı dahil olmak üzere biroldukça taraftan sistematik optimizasyon ile kararlılık meselelerinin üstesinden gelmek amaçlanmış.

Yani Wi-Fi 5’teki üzere birinci başlardaki suratını ve ilişki verimliliğini vakit içinde kaybetmediğini söyleyebilirim. Tüm bu özelliklere bakıldığında, HUAWEI AX3 Wi-Fi 6 Plus’ın piyasada epey fazla rakibinin olmadığını anlıyoruz esasen!

Huawei Wi-Fi 6 Plus için yeni yol arkadaşım oldu diyebilirim. 6 Plus’ın benim için en değerli avantajları, yüksek suratı, sıkıntısız temas verimliliği ve duvarları aşabilen kuvvetli sinyali. Üstelik fazlacalu ve meselesiz irtibat imkanı sunması da fazlaca büyük bir artı. Sen de hayli daha konforlu bir internet tecrübesi yaşamak istersen, Huawei Wi-Fi 6 Plus’a bir talih verebilirsin bence!
🙂