GALATASARAY HABERLERİ: Metin Öztürk’ten teknik yönetici sözleri! Gönlündeki ismi deklare etti

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Galatasaray’da Domenec Torrent tartışılırken Lider Adayı Metin Öztürk, seçilmeleri halinde yerli bir teknik adamla çalışmayı düşündüklerini söylemiş oldu. Fotomaç’ın Ajans 1905 Youtube kanalındaki açıklamaları derlediği haberde; Öztürk, Fatih Terim’le ilgili bir soru üzerine, “Fatih Hoca olmaz. Kendisi de istemez. Bizim yeni Fatih Terim’i bulmamız lazım.”

“Yeni Fatih Terim benim bildiğim kadarıyla Belçika’da, İtalya’da yok. Biz Türkiye’den bulacağız” dedi. Nuri Şahin’i beğendiğini gizlemeyen Öztürk, “Nuri Şahin, Antalya’da mükemmel işler yapıyor. 5-6 sene daha sonra Ulusal Grup’ta da fazlaca güzel işler yapacağını düşünüyorum” sözünü kullandı.

OKAN BURUK BİZİM BEDELİMİZ
“Ama Nuri Hoca’nın da başını karıştırmamak lazım. Antalyaspor idaresine de saygısızlık yapmamak lazım” diye de ekleyen Öztürk, Okan Buruk tezleriyle ilgili de şunları söylemiş oldu: “Okan Buruk bizim kıymetimiz. Galatasaray’da bir kredisi var.”

Galatasaray’da Domenec Torrent tartışılırken Lider Adayı Metin Öztürk, seçilmeleri halinde yerli bir teknik adamla çalışmayı düşündüklerini söylemiş oldu. Fotomaç’ın Ajans 1905 Youtube kanalındaki açıklamaları derlediği haberde; Öztürk, Fatih Terim’le ilgili bir soru üzerine, “Fatih Hoca olmaz. Kendisi de istemez. Bizim yeni Fatih Terim’i bulmamız lazım.”

“Yeni Fatih Terim benim bildiğim kadarıyla Belçika’da, İtalya’da yok. Biz Türkiye’den bulacağız” dedi. Nuri Şahin’i beğendiğini gizlemeyen Öztürk, “Nuri Şahin, Antalya’da şahane işler yapıyor. 5-6 sene daha sonra Ulusal Kadro’da da fazlaca güzel işler yapacağını düşünüyorum” tabirini kullandı.

OKAN BURUK BİZİM BEDELİMİZ
“Ama Nuri Hoca’nın da başını karıştırmamak lazım. Antalyaspor idaresine de saygısızlık yapmamak lazım” diye de ekleyen Öztürk, Okan Buruk argümanlarıyla ilgili de şunları söylemiş oldu: “Okan Buruk bizim bedelimiz. Galatasaray’da bir kredisi var.”

“Fakat bizim elimizde şu anda bir kontrat var. Torrent kalan maçlarda şapkadan tavşan çıkarır mı bilmiyorum. Bizim 2.5 milyon euro harcayacak durumumuz yok.”

Dursun Özbek idaresinde nazaranv yapan Levent Nazifoğlu’nun Florya’nın başında olacağını duyuran Öztürk, “Seçilirsek, Levent Nazifoğlu futbolun yani Florya’nın başına geçecek” diye konuştu.

KALECİ ALACAĞIZ
Lider adayı Metin Öztürk, Giresunspor’da kiralık forma giyen Okan Kocuk’un gruba dönmesini istediklerini belirtirken alternatif kaleci arayacaklarını da duyurdu.

“Fakat bizim elimizde şu anda bir kontrat var. Torrent kalan maçlarda şapkadan tavşan çıkarır mı bilmiyorum. Bizim 2.5 milyon euro harcayacak durumumuz yok.”

Dursun Özbek idaresinde misyon yapan Levent Nazifoğlu’nun Florya’nın başında olacağını duyuran Öztürk, “Seçilirsek, Levent Nazifoğlu futbolun yani Florya’nın başına geçecek” diye konuştu.

KALECİ ALACAĞIZ
Lider adayı Metin Öztürk, Giresunspor’da kiralık forma giyen Okan Kocuk’un gruba dönmesini istediklerini belirtirken alternatif kaleci arayacaklarını da duyurdu.

Öztürk, “Okan Kocuk dönüyor fakat oynadığı vakit da hayli tenkit almıştı. Okan Kocuk gelecek bir daha de kale için bir alternatif daha bakacağız” dedi. Seçimden daha sonrasında basketbol grubu için salon inşa edeceklerini de kelamlarına ekledi.

Öztürk, “Okan Kocuk dönüyor lakin oynadığı vakit da fazlaca tenkit almıştı. Okan Kocuk gelecek bir daha de kale için bir alternatif daha bakacağız” dedi. Seçimden daha sonrasında basketbol grubu için salon inşa edeceklerini de kelamlarına ekledi.