GALATASARAY HABERLERİ – Aslan’dan gündem Sergen Yalçın! “niçin olmasın?” dedi

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Beşiktaş’ın eski hocası, “G.Saray’dan teklif gelirse niye olmasın” dedi. Bu tabirler daha sonrası Aslan’da gözler lider adaylarına çevrildi.

Dönem ortasında Beşiktaş’tan ayrılan Sergen Yalçın’ın ismi Galatasaray’la anılıyordu. A Spor’da konuşan Serdar Sarıdağ, deneyimli hocanın sarıkırmızılı takıma sıcak baktığını tez etti.

Fotomaç’ın derlediği habere bakılırsa; Yalçın’la yaptığı telefon görüşmesini canlı yayında aktaran Sarıdağ, “Her şey mümkün. ‘Bana teklif gelirse niye olmasın’ dedi. Galatasaray ile anlaşırsa şaşırmam. Dört büyüklerde oynamış bir isim. Galatasaray’dan, Sergen Yalçın’a direkt bir teklif gelmediğini düşünüyorum. Fakat düşünebilirler” tabirlerini kullandı.

Beşiktaş’ın eski hocası, “G.Saray’dan teklif gelirse niye olmasın” dedi. Bu sözler daha sonrası Aslan’da gözler lider adaylarına çevrildi.

Dönem ortasında Beşiktaş’tan ayrılan Sergen Yalçın’ın ismi Galatasaray’la anılıyordu. A Spor’da konuşan Serdar Sarıdağ, deneyimli hocanın sarıkırmızılı gruba sıcak baktığını argüman etti.

Fotomaç’ın derlediği habere bakılırsa; Yalçın’la yaptığı telefon görüşmesini canlı yayında aktaran Sarıdağ, “Her şey mümkün. ‘Bana teklif gelirse niye olmasın’ dedi. Galatasaray ile anlaşırsa şaşırmam. Dört büyüklerde oynamış bir isim. Galatasaray’dan, Sergen Yalçın’a direkt bir teklif gelmediğini düşünüyorum. Lakin düşünebilirler” tabirlerini kullandı.

Bu açıklamalar daha sonrası ise gözler lider adaylarına çevrildi. Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk, seçimden daha sonra Domenec Torrent’le çalışmayı düşünmediklerini açıklamıştı.

3 KUPA KAZANDI

Mesleğinde ‘4 büyük’ ekipte da oynayan Sergen Yalçın, Galatasaray’da 48 maçta 15 gol ve 17 asistlik performans ortaya koydu. Ligde 2, Türkiye Kupası’nda ise 1 sefer şampiyonluk sevinci yaşadı.

ARALIK’TA KARTAL’A VEDA ETMİŞTİ

Beşiktaş’ta 2 kupa kazanan Sergen Yalçın, Aralık 2021’de nazaranvinden ayrılmıştı.

Bu açıklamalar daha sonrası ise gözler lider adaylarına çevrildi. Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk, seçimden daha sonra Domenec Torrent’le çalışmayı düşünmediklerini açıklamıştı.

3 KUPA KAZANDI

Mesleğinde ‘4 büyük’ ekipte da oynayan Sergen Yalçın, Galatasaray’da 48 maçta 15 gol ve 17 asistlik performans ortaya koydu. Ligde 2, Türkiye Kupası’nda ise 1 kere şampiyonluk sevinci yaşadı.

ARALIK’TA KARTAL’A VEDA ETMİŞTİ

Beşiktaş’ta 2 kupa kazanan Sergen Yalçın, Aralık 2021’de bakılırsavinden ayrılmıştı.