GALATASARAY HABERİ – Erick Pulgar grupta kalacak mı? Resmen deklare etti

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Galatasaray’ın orta transfer döneminde Fiorentina’dan kiraladığı Erick Pulgar ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Sarı kırmızılılar, Pulgar’ı yarım dönemliğine kiralamıştı.

Galatasaray’da başkanlık seçimleri niçiniyle şu anda transfer (gelecek-gidecek) konusu ağır devam ediyor.

Galatasaray’ın orta transfer döneminde Fiorentina’dan kiraladığı Erick Pulgar ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Sarı kırmızılılar, Pulgar’ı yarım dönemliğine kiralamıştı.

Galatasaray’da başkanlık seçimleri niçiniyle şu anda transfer (gelecek-gidecek) konusu ağır devam ediyor.

Yeni lider ile birlikte takım planlamasının yapılması bekleniyor.

fotomac.com.tr’den Ömer Aykut Özaşkın’ın derlediği habere bakılırsa; Erick Pulgar, merak edilenleri İtalyan basınına aktardı.

Şilili yıldız yaptığı açıklamada, Galatasaray’dan ayrılıp ayrılmayacağına dair kıymetli sözler kullandı.

Yeni lider ile birlikte takım planlamasının yapılması bekleniyor.

fotomac.com.tr’den Ömer Aykut Özaşkın’ın derlediği habere bakılırsa; Erick Pulgar, merak edilenleri İtalyan basınına aktardı.

Şilili yıldız yaptığı açıklamada, Galatasaray’dan ayrılıp ayrılmayacağına dair değerli tabirler kullandı.

Pulgar, geleceğine ait çabucak hemen net bir sonucun verilmediğini söz etti.

İŞTE O KELAMLAR
Erick Pulgar, konuşmasında, “Sahada olmak bana itimat veriyor. Geleceğim? Karar vermek bana düşmez.

Daha fazla oynamak istiyorum lakin neler olacağını nazaranceğiz”

Pulgar, geleceğine ait çabucak hemen net bir sonucun verilmediğini söz etti.

İŞTE O KELAMLAR
Erick Pulgar, konuşmasında, “Sahada olmak bana itimat veriyor. Geleceğim? Karar vermek bana düşmez.

Daha fazla oynamak istiyorum lakin neler olacağını nazaranceğiz”

G.SARAY’DAN AYRILABİLİR
Öte yandan haberde, Erick Pulgar’ın Fiorentina’ya mümkün transferinin yüksek ihtimal olacağını söz etti.

Sarı kırmızılıların Axel Witsel ile ilgilendiği ve bu yüzden Pulgar’ın değerldirilmeyeceği kaydedildi.

ERICK PULGAR KİMDİR?
15 Ocak 1994’te Şili’nin Antofagasta kentinde dünyaya gelen Pulgar, 1.87 uzunluğunda.

G.SARAY’DAN AYRILABİLİR
Öte yandan haberde, Erick Pulgar’ın Fiorentina’ya muhtemel transferinin yüksek ihtimal olacağını söz etti.

Sarı kırmızılıların Axel Witsel ile ilgilendiği ve bu yüzden Pulgar’ın değerldirilmeyeceği kaydedildi.

ERICK PULGAR KİMDİR?
15 Ocak 1994’te Şili’nin Antofagasta kentinde dünyaya gelen Pulgar, 1.87 uzunluğunda.

Ön libero mevkiinde forma giyen Pulgar, daha evvel Bologna ve Fiorentina üzere kıymetli kulüplerde oynamıştı.

Pulgar bu dönem toplamda 16 maça çıktı ve 1 asist üretti.

Ön libero mevkiinde forma giyen Pulgar, daha evvel Bologna ve Fiorentina üzere kıymetli kulüplerde oynamıştı.

Pulgar bu dönem toplamda 16 maça çıktı ve 1 asist üretti.