Fernando Muslera: Feghouli ve Arda’ya teşekkür etmek istiyorum

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Süper Lig’in 38. haftasında Galatasaray, deplasmanda Antalyaspor ile karşı karşıya geldi. Karşılaşma 1-1’lik eşitlikle sonuçlandı.

Mücadele daha sonrası sarı-kırmızılı kadronun deneyimli kalecisi Fernando Muslera açıklamalarda bulundu.

Muslera’nın açıklamaları şöyle:

“Şüphesiz ki fazlaca berbat bir dönem geçirdik. İnişli, çıkışlıydı keyifli değiliz bu yüzden. Bizim elimizde olmayan kimi durumlar da oldu. Kulübün ortasında bulunduğu durumu erken bir biçimde çözeriz umarım. Galatasaray her vakit şampiyon olmalı. Kendimize bir özeleştiride bulunmamız lazım. Kendimizi düzeltmemiz lazım, taraftarımızın karşısına seneye daha yeterli çıkacağız.

Bize her vakit, her şartta eşlik ettikleri için onlara minnettarım. Son maça kadar yanımızdalardı. Yensek de yenilsek de, yeterli durumda berbat durumda bizimlelerdi. Doğal ki makus oynadığımız vakit, makûs sonuçlar aldığımız vakit bundan şikayet etmekte haklılar. Seneye bir daha birlikte olacağız onlarla. Her vakit yanımızda istiyoruz onları.

Aramızda bugün olmayan oyuncular vardı, Feghouli ve Arda üzere… Onlara teşekkür etmek istiyorum. Babel’e de. Bizimle devam edip etmeyeceklerini bilmiyoruz lakin onlara teşekkür etme mecburiliği hissettim.”