Fenerbahçe’de Miha Zajc açıklamalarda bulunuyor!

dedeefendi

New member
Spor Toto Harika Lig’in 33. haftasında Göztepe ile karşılaşacak Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Sarı-lacivertlilerde Slovak oyuncu Miha Zajc, yapılacak idman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlıyor.

Zajc’ın açıklamalarından satır başları şu biçimde:

Olağanüstü bir hafta sonunu geride bıraktık. Âlâ oynadık ve hak ettiğimiz bir sonuç elde ettik. Artık önümüzdeki maça odaklanacağız, umarım bu maçta da Galatasaray derbisindeki performansımızı gösteririz.

Ekip olarak yeterli bir oyun ortaya koyuyoruz. Benim için de ekip yeterli olunca oynaması daha kolay oluyor. Kadroya gol manasında epeyce fazla katkı sağladım.

“ATMOSFER HARİKAYDI”

Derbideki atmosfer bir şahaneydi. Taraftarlarımız 90 dakika boyunca bizi destekledi, bu da alandaki biz futbolcuları daha da motive etti. Galibiyeti getiren gollerden birini atmakta benim için mutluluktu. O akşam kusursuz hisler yaşadım.

Crespo kusursuz bir oyuncu. Uyumlu bir biçimde oynuyoruz şu anda. Tüm ekip arkadaşlarımızın kendini alanda uygun hissetmesi epeyce değerli. Crespo ile oynamak şahane bir his, keza öbür kadro arkadaşlarımla da.

“BURADA OLMAKTAN MUTLUYUM”

Şu an prestijiyle burada olmaktan dolayı memnunum. şahsi olarak alana odaklanmış durumdayım, kendimi gün gün maç maç geliştirmeye çalışan bir beşerim. Şu an da mukavele konusunda konuşmak istemiyorum.

Galatasaray maçında attığım gol olağan dışı ve kıymetliydi. Daima birlikte gol attığım ve maçı kazandığımız için epeyce memnunum.