FENERBAHÇE HABERLERİ: Michy Batshuayi kendisi deklare etti! Beşiktaş’a gol atarsa sevinecek mi?

dedeefendi

New member
2 Ekim Pazar günü oynanacak Beşiktaş derbisi öncesi Fenerbahçe’de Michy Batshuayi, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İşte o kelamlar:

Benim açımdan özel bir maç olacak. Eski kadroma karşı oynayacağım. Fenerbahçe olarak niyetimiz, bu büyük derbiyi kazanmak olacak. Doğum günüm için bana armağan, grup olarak alacağımız galibiyet olacaktır. Bir forvet oyuncusu olarak da alışılmış ki gol atmak isterim. Beşiktaş’ın oyun tarzını tanıyorum. Lakin oyun şekilleri değişebilir. %50, %50 olarak görüyorum bahtları.

Soru: “Eski grubuna karşı gol atarsan bir sevinç yapacak mısın?”

Açıkcası değerli olan bu derbide gol atmak. daha sonrasında ne olacak nazaranceğiz.

Forvet oyuncusu olarak bu biçimde ofansif bir sistemde oynamak büyük bir keyif. Antrenmanlarda da daima buna yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ambiyans olarak uygun bir stadyumda oynayacağız. Beşiktaş’ın taraftarları ateşleyici ögeye sahip. Bu, bir forvet oyuncusunu motive edecek sebeplerden biri. Geçen sene atmış olduğum gollerden daha epeyce gol atabilirdim. kimi vakit bu biçimde şanssızlık oluyor. Birtakım eksik taraflarımı gidermek için daima çalışıyorum.

Soru: “Geçen dönem fazlaca fazla direkten dönen topunuz oldu. Bunu neye bağlıyorsunuz?”

kimi vakit attığınız şutlar gol olur, kimi vakit direkler döner. Bunu nasıl açıklayabilirim bilmiyorum.