David Sedaris’in Günlükleri ve Paul McCartney’nin Şarkıları

Bakec

Member
Abone ol: Apple Podcast’leri | Spotify | Dikişçi | Nasıl Dinlenir

David Sedaris’in günlüklerinin ikinci cildi olan “A Carnival of Snackery” 2003-2020 yıllarını kapsar. Bu haftanın podcast’inde günlüklerden ve tekrar yola çıkmaktan bahsediyor – onu Montana’da yakaladık, yolculuğunda bir durak yayılan okuma ve imza turu.

“İnsanların ne yapmaya istekli olduğuna şaşırdım – ‘Aşı kanıtı göstermemizi mi istiyorsun? Tamam, yapacağız. Sürekli maske takmamızı mı istiyorsun? Tamam, yapacağız” diyor Sedaris. “Ve sonra kitap imzaları her zaman olduğu gibi uzun sürdü, bu yüzden insanlar hala sırada beklemeye istekli. Bundan gerçekten çok etkilendim. Ve yapmam gereken her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım. ” diye ekledi: “Tekrar dışarıda olduğum için çok minnettarım. ”

Şair Paul Muldoon, Paul McCartney’nin iki ciltlik koleksiyonu “The Lyrics”i düzenleme çalışmaları hakkında konuşmak için podcast’i ziyaret ediyor. Projeye dahil olmanın kolay bir seçim olduğunu söylüyor.

“Tabii ki bir Beatle olarak kariyeri boyunca ve daha sonra Wings ve solo kariyeriyle, hayatımda ve kesinlikle 1960’lar boyunca belli belirsiz duygulu olan birçok insanın hayatında bir güç oldu ve o zamandan beri, ” Muldoon McCartney’den bahsediyor. “Beatles’taki kariyeri hakkında büyüleyici olan şey, elbette, onların anlarının büyük bir kısmıydı, anlarına göre tanımlanmışlardı – kulağa biraz banal gelme riski de dahil olmak üzere, Birleşik Krallık’taki iyimserlik de dahil. savaş sonrası dönem. Ama elbette, olağanüstü bir şekilde, anlarını da etkilemeye devam ettiler; kendi anlarını ve aslında geri kalanımızı tanımlamaya geldiler. Çok ilginç bir fenomendi. Yani evet, dahil olmaktan heyecan duydum ve dahil olmaktan heyecan duymaya devam ediyorum. ”

Muldoon ayrıca yeni şiir koleksiyonu “Howdie-Skelp” hakkında konuşuyor ve bu koleksiyonu okuyor. ”

Ayrıca bu haftaki bölümde Gregory Cowles ve John Williams okudukları hakkında konuşuyorlar. Ev sahibi Pamela Paul.

İşte bu haftanın “Okuduklarımız” bölümünde tartışılan kitaplar:

• George Eliot tarafından “Middlemarch”

• Andrew Sean Greer tarafından “Daha Az”

• Jonathan Franzen tarafından “Düzeltmeler”
Bu bölüm ve genel olarak Kitap İncelemesinin podcast’i hakkındaki düşüncelerinizi duymak isteriz. onları gönderebilirsiniz kitaplar@nytimes. com .