TRANSFER HABERİ: Fenerbahçe’de Enner Valencia’dan sürpriz karar! Teklifi reddetti

dedeefendi

New member
Fenerbahçe’nin yıldızı Enner Valencia attığı gollerin yanı sıra Sarı-Lacivertliler’e bağlılığıyla da gönüllere taht kuracak. Yıldız futbolcuya geçtiğimiz çarşamba günü Suudi Arabistan’dan harikulade bir teklif geldi.

FENERBAHÇE’DEN YILLIK 1.5 MİLYON EURO KAZANIYOR

Takvim’in haberine bakılırsa, bir Suudi Arabistan kulübü Enner Valencia’ya 4 milyon Euro’dan 3 yıllık mukavele teklif etti. Valencia, 12 milyon Euro’luk teklifi hiç düşünmeden geri çevirdi. 32 yaşındaki yıldız Fenerbahçe’den yıllık 1.5 milyon Euro kazanıyor.

BURADAN AYRILMAK İSTEMİYORUM

Sarı-Lacivertliler’in yıldız oyuncusunun yakın etrafına, “Fenerbahçe’de epeyce memnunum. Burada şampiyonluk yaşamak istiyorum. Bunu başarmadan, fevkalade taraftarımızı sevindirmeden buradan ayrılmak istemiyorum” dediği öğrenildi.

Fenerbahçe’nin yıldızı Enner Valencia attığı gollerin yanı sıra Sarı-Lacivertliler’e bağlılığıyla da gönüllere taht kuracak. Yıldız futbolcuya geçtiğimiz çarşamba günü Suudi Arabistan’dan dayanılmaz bir teklif geldi.

FENERBAHÇE’DEN YILLIK 1.5 MİLYON EURO KAZANIYOR

Takvim’in haberine nazaran, bir Suudi Arabistan kulübü Enner Valencia’ya 4 milyon Euro’dan 3 yıllık mukavele teklif etti. Valencia, 12 milyon Euro’luk teklifi hiç düşünmeden geri çevirdi. 32 yaşındaki yıldız Fenerbahçe’den yıllık 1.5 milyon Euro kazanıyor.

BURADAN AYRILMAK İSTEMİYORUM

Sarı-Lacivertliler’in yıldız oyuncusunun yakın etrafına, “Fenerbahçe’de epey memnunum. Burada şampiyonluk yaşamak istiyorum. Bunu başarmadan, dayanılmaz taraftarımızı sevindirmeden buradan ayrılmak istemiyorum” dediği öğrenildi.

Fenerbahçe için astronomik teklifi geri çeviren Enner Valencia’nın kulübüyle olan kontratı dönem sonunda sona eriyor. 2.4 milyon Euro aktüel piyasa kıymeti olan Ekvadorlu yıldız 2020 yılında Tigres’ten bedelsiz olarak transfer edilmişti.

Bu dönem oynadığı her 75 dakikada bir gol atan Valencia, Muhteşem Lig’de 63 maçta forma giydi ve 25 kere fileleri havalandırdı. Yıldız golcünün ligde 11 de asisti bulunuyor. Bu dönem ligde 6 gol atan Valencia, Ümraniye, Kasımpaşa ve Adana Demirspor maçlarında duble yaptı.

Fenerbahçe için astronomik teklifi geri çeviren Enner Valencia’nın kulübüyle olan mukavelesi dönem sonunda sona eriyor. 2.4 milyon Euro şimdiki piyasa pahası olan Ekvadorlu yıldız 2020 yılında Tigres’ten bedelsiz olarak transfer edilmişti.

Bu dönem oynadığı her 75 dakikada bir gol atan Valencia, Harika Lig’de 63 maçta forma giydi ve 25 defa fileleri havalandırdı. Yıldız golcünün ligde 11 de asisti bulunuyor. Bu dönem ligde 6 gol atan Valencia, Ümraniye, Kasımpaşa ve Adana Demirspor maçlarında duble yaptı.