TikTok Kullanıcılarının Deneyip Bayıldığı Çok Konuşulan Cilt Bakım Eserleri

dedeefendi

New member
TikTok kozmetik ve cilt bakımında her geçen gün yeni bir eserle tanışmamızı sağlıyor. Yaklaşık 2-3 aydır paylaşılan The Purest’in cilt bakım eserleri deneyen herkes tarafınca fazlaca övülüyor. Yurtharicinde yaygın olan The Ordinary markasının muadili bu marka, içerdiği vitaminler ve hyaluronik asit yardımıyla cildinizin yenilenmesine imkan sağlıyor, üstelik bu kadar viral bulunmasına karşın indirimlerde kaçırmak istemeyeceğiniz fiyatlarda. Cilt tonumuzdaki eşitsizlikler, sivilce, gözenek ve kalıcı lekeleri çözmeyi vaat eden bu eserleri cilt bakım rutininize dahil edebilirsiniz.

Önerdiğimiz eserleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki temaslardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan meselelerden Onedio sorumlu değildir.

1. Gözenek sıkılaştırıcı ve arındırıcı tonik, yağlı ciltlerin favorisi olabilir.

Siyah nokta, yağlanma, gözenek ve komedonlarla çoğumuzun başı sıkıntıda. Solutions tonikle gözenek görünümünü azaltmanız mümkün olabilir.

Bir kullanıcının yorumu şu biçimde:Gözeneklerim için almıştım sahiden epey hoş temizliyor ve cildinize rahatlama hissi veriyor tavsiye ederim.

Ürün linki burada

2. Cildim yenilensin ve renk tonu eşitlensin diyorsanız bu eseri seveceğinizi düşünüyoruz.

Ölü hücreyi yenileme özelliğiyle Trendyol’da en çok favorilenen eserlerden biri.

Bir kullanıcının yorumu şu biçimde: Harika ilk kullanımdan bile farkını anlıyorsunuz.

Ürün linki burada

3. Göz altı torbalarından ve morluklarından da gereğince bıktık değil mi?

Göz torbaları, şişkinlikler, kararmalar da cilt sorunlarımızın başında geliyor.

C vitamininin faydalarını hepimiz biliyoruzdur. Bu serum içerdiği c vitamini ile sizi yorgun görünümden kurtarıp dinç ve aydınlık bir görünüme kavuşturabilir.

Bir kullanıcının yorumu şöyleki: Kaç şişe bitirdim hatırlamıyorum, fazlaca mutluyum göz altı morluklarıma ve torbalarıma epeyce yeterli geldi.

Ürün linki burada

4. Lekelerden kurtulmak istiyorum diyorsanız bu serum tam sizlik.

Cildinizi bebek üzere parlatıp pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Leke izlerini de gidermesiyle kullanıcıların neredeyse %90’ı şad kaldığını söylüyor.Ayrıca Trendyol’un en epey satan eserleri içinde.

Bir kullanıcının yorumu şu biçimde: Bittikçe aldığım bir eser cilt bakımımın vazgeçilmezi oldu, lekelerimde de gözle görülür güzelleşme var.

Ürün linki burada

5. Nemlendirici şayet olmazsa olmazlarımızdan! Aman ihmal etmeyelim…

24 saat tesiri gözlemlenmiş günlük nemlendirici bakım kremi ile cildinizin gereksinimi olan nemi geri kazanın. Kullandığınız eserlerle gerilen cildinizi yumuşacık yapacak!

Bir kullanıcının yorumu şu biçimde: Nemlendirmesi fazlaca âlâ sivilce de yapmadı, yağlı his bırakmıyor çabucak emiliyor.

Ürün linki burada

6. Gece rutininizde seveceğiniz bir peeling.

İnce toz parçacıklarıyla cildinizi makyaj kalıntılarından arındırarak cilt döngünüzü hızlandırmayı hedefleyen bu eseri gece kullanmasına ekleyebilirsiniz.

Bir kullanıcının yorumu şu biçimde: Çok yumuşak yapıyor cildimi fazlaca severek kullanıyorum.

Ürün linki burada

7. Kararma yapmayan bir eser arıyorum diyorsanız…

Cildimize kullanacağımız mamüllerin içeriğinde Niacinamide pek önemli! Sebum salgınızı dengeleme özelliği ile Trendyol’da serum kategorisinde öne çıkan bir eser olmayı başarmış.

Bir kullanıcının yorumu şöyleki: Bu işlerin biraz ciltle alakalı olduğunu düşünüyorum. Piyasada denemediğim kaliteli eser kalmadı, sonunda eserimi buldum.

Ürün linki burada

8. Güneş kremi hami özelliğinin yanında kapatıcı özelliğe de sahip!

Çoğunlukla kuru ciltlerin seveceği bu kremi günlük kullanımda yanınızdan ayırmak istemeyebilirsiniz. Sürdüğünüzde kendi cildinizin rengini alma özelliği ile de seviliyor.

Bir kullanıcının yorumu şu biçimde: hayatımın güneş kremi hiç beyaz leke bırakmıyor.

Ürün linki burada