Şimdi Dinlemeniz Gereken 7 Sesli Kitap

Bakec

Member
Oxford Kardeşliği

Guillermo Martínez. PJ Ochlan tarafından okundu.

Matematiksel mantık okumak için bir bursla 1994 yılında Oxford’a gelen G adında bir lisansüstü öğrencisi kendini Lewis Carroll’un karanlık tarihinin içinde bulur. Audie Ödüllü bir seslendirme sanatçısı ve lehçe koçu olan Ochlan, bu tek kişilik oyunda birden fazla karakterin aksanları arasında çevik bir şekilde hareket ediyor: Arjantin, İskoç, İngiliz. Bu zekice ve tamamen tüketen gerilim filmi, Martínez’in aslen İspanyolca yazılmış 2003 tarihli “The Oxford Murders”ının uzun zamandır beklenen İngilizce devamı.

Blackstone Publishing, 9 saat, 20 dakika

‘The Oxford Brotherhood’

Dinle ‘Oxford Brotherhood’

????

O Hikayeyi Sevin: Muhteşem Kuir Bir Yaşamdan Gözlemler

Jonathan Van Ness tarafından. Yazar tarafından okuyun.

Evvel, Missouri’de “Queer Eye” filmini çekerken, şovun bakım uzmanı Van Ness yerel bir kliniğe gitti ve anal Pap testi istedi, “çünkü ben meşgul bir insanım. popo kanseri zamanı.” Doktor ve hemşire ona hayalet görmüş gibi baktılar. “Tanrıya şükür, eskiden kırsalda bir erkek amigo kızdım” diyor; “Kimseyi ilgilendirmez, garip utançlara dayanabilirim.” Bu deneme koleksiyonunu (2019 tarihli anı kitabı “Over the Top”un devamı niteliğindeki bir eser) kendi imzasını taşıyan gravita ve kendini küçümseyen mizah karışımıyla okuyor ve dinleyiciyi cinsiyet kimliği ve saç şekillendirme işinden tartışmalardan, üzerinde düşünülmüş düşüncelere taşıyor. keder, transfobi, ırkçılık ve memleketi Quincy, Ill.

HarperAudio, 5 saat, 44 dakika

‘Love That Story’den bir klip

????

Tamika’yı Bulmak

Erika Alexander, Kevin Hart, Charlamagne Tha Tanrı, Ben Arnon, Rebkah Howard, David Kişi ve James T. Green. Erika Alexander tarafından okundu.

Oyuncu ve eylemci, 2004 yılında Spartanburg, SC’deki evinden kaybolan 24 yaşındaki Tamika Huston’ın rahatsız edici gerçek suç hikayesini anlatıyor. Bu ülkedeki siyah kadınlar ve kızlar, bu sesli kitap (yalnızca olgun izleyiciler için), Hart ve Charlamagne Tha God’ın yeni SBH Productions’ından ilk kitaptır.

Sesli Orijinaller, 5 saat, 42 dakika

‘Finding Tamika’dan
bir klip dinleyin

????

Liar’s Poker

Michael Lewis. Yazar tarafından okuyun.

Bir 1989 klasiğinin bu yeni, kısaltılmamış kaydı – Lewis’in 80’lerde şu anda feshedilmiş olan Wall Street yatırım bankası Salomon Brothers’da çalıştığı üç yılı anlatan kaydı – orijinal bir nota, sese sahiptir. bu anı ve bu kültürü hayata geçiren efektler ve arşiv haber klipleri.

Pushkin Industries, 10 saat, 16 dakika

‘Liar’s Poker’den bir klip dinleyin

????

Belki Biriyle Konuşmalısın: Bir Terapist, Onun Terapisti ve Hayatlarımız Ortaya Çıktı

Lori Gottlieb tarafından. Brittany Pressley tarafından okuyun.

Birisi bana bu 2019 kitabını okuma deneyimini “bir terapistin ofisinin duvarında sinek olmak gibi” olarak tanımladı ve ben bunu dinlemenin daha doğru olduğunu gördüm. Pressley’in kendinden emin ve esprili bir şekilde kendini yücelten tonu, sizi Gottlieb’in bilincinin erimiş çekirdeğine çekiyor; hem terapist hem de hasta olarak kendi rollerini araştırırken, uygulamanın, zihinsel sağlığın ve yaşlanmanın nüanslarına odaklanıyor. , kayıp ve çok daha fazlası.

Audible Studios, 14 saat, 21 dakika

‘Maybe You Should Talk to Could’dan bir klip dinleyin

????

Stalin’in Kütüphanesi: Bir Diktatör ve Kitapları

Geoffrey Roberts . Stewart Crank tarafından okundu.

Joseph Stalin, hiçbir zaman günlük tutmamış ya da anı kitabı yayınlamamış olsa da, sosyal, politik ve tarihsel yazılarında ve okumalarında “belirgin bir edebi iz” bırakmıştır. İngiliz tarihçi Roberts, Roberts’ın sözleriyle “okumanın sadece insanların fikirlerini ve bilincini değil, aynı zamanda insan doğasının kendisini de dönüştürmeye yardımcı olabileceğine inanan” kararlı entelektüel Bolşevik diktatörün büyüleyici bir entelektüel tarihini toplamak için bu yolu takip ediyor.

Tantor Audio, 12 saat, 19 dakika

‘Stalin’s Library’den
bir klip dinleyin

????

Kayalardaki Yaşam: Mercan Resifleri için Bir Gelecek İnşa etmek

Juli Berwald tarafından. Yazar tarafından okuyun.

Barry Lopez’in “Arctic Dreams”inin (James Loughton tarafından okunan) sesli kitap versiyonu gibi, “Spineless”ın yazarının bu ikinci kitabı da dinleyiciyi yazarın bir köşedeki saf huşu duygusuna kaptırıyor çoğumuz hayatımız boyunca asla deneyimleyemeyeceğimiz gezegenimiz. Gazeteci ve bilim insanının bu sualtı ekosistemlerine derinlemesine dalması, büyüleyici karmaşıklıklarının yanı sıra bugün karşılaştıkları tehlikeleri de ortaya koyuyor.

Penguin Audio, 10 saat, 41 dakika

‘Life on the Rocks’tan

bir klip dinleyin

Lauren Christensen Book Review’da editördür.