Okul Alışverişi Yapacaklara İndirimli Eser Tavsiyesi

anlatamadım

New member
Ülkemizde 2022-2023 eğitim öğretim yılı kısa bir süre daha sonra başlıyor. Bu da okul alışverişlerinin ufaktan başladığı manasına geliyor. Evvelce okul alışverişi daha hayli defter, kalem ve kaplama kağıtlarından ibaretti lakin artık liste epeyce daha kalabalık. Zira işin içine teknoloji de girmiş durumda.

Hal bu biçimde olunca da bir hayli marka okulların açılması şerefine indirimlerle tüketicileri cezbetmeye çalışıyor. Amazon’da da bu gayeyle bir ‘Okula Dönüş’ kampanyası başladı. Biz de bu kampanyada yer alan birtakım eserleri listeledik.

Listede yer alan eserler ve epey daha fazlasında özel indirimlerden ve kargo seçeneklerinden yararlanmak için buraya tıklayarak Amazon Prime üyesi olmayı unutmayın.

Okula Dönüş kampanyasıyla eksiklerinizi tamamlayabileceğiniz ürünler

Bilgisayarlar

Bilgisayar artık eğitim hayatının şayet olmazsa olmazları içinde. Lakin ülkemizde bilgisayar fiyatları malum. Bu sebeple farklı bütçelere uyacak, ancak her şartta okula yönelik muhtaçlıkları karşılayacak ve indirimde olan kimi bilgisayarları seçtik.

HP Dizüstü Bilgisayar

Bilgisayar için bütçesi kısıtlı olan lakin okul ödevlerini, araştırmalarını yapacak bir bilgisayara muhtaçlık duyanlar için HP 15.6” Intel Celeron N4500 işlemcili, 4 GB RAM ve 256 GB SSD’ye sahip bu bilgisayar bir seçenek olabilir. Bilgisayar bununla birlikte Windows 10 Home işletim sistemi ile geliyor.

Ürüne göz atmak ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Acer Extensa Dizüstü Bilgisayar

En azından i5 işlemcili, 8GB RAM’li bir şey olsun diyenler için bir daha bütçe dostu teklifimiz Acer Extensa. 512GB SSD’ye sahip olan bilgisayar, GeForce MX350 harici 2GB ekran kartı ile geliyor. Bu bilgisayarı da okul gereksinimleriniz ve günlük kullanım için rahatça tercih edebilirsiniz lakin natürel ki oyunlar ya da yüksek performans isteyen programlar için tercih etmemelisiniz.

Monster Abra A7 V13.1.3

Bütçemi artırabildim, bana biraz daha kuvvetli bir bilgisayar lazım diyenler için Okula Dönüş kampanyasında gözümüze ilişen önerimiz Monster Abra A7 V13.1.3. Intel Core i5 işlemcili, 16GB RAM ve 500GB SSD ile gelen bilgisayar hem de 4GB RTX3050 ekran kartına sahip.

Tabletler

Tablet fiyatları da bilhassa yeni kuşak kuvvetli seçenekler için hayli fırlamış durumda. Aşağıda Amazon kampanyası kapsamında hoş indirimler almış ve fiyat/performans istikrarıyla dikkat çeken birkaç alternatifi derledik.

Samsung Galaxy Tab A8

Samsung Galaxy Tab A8, her ne kadar aktüel bir Samsung tablet kadar yüksek performans sunmasa da, bir daha okul muhtaçlıkları ve günlük gereksinimler için tercih edilebilir bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Hazır indirim de varken değerlendirebilirsiniz.

Lenovo Tab M10 Plus Tablet

Android 10 işletim sistemi ile gelen bu tablet de öğrencilerin işini gorecek düzeyde bir aygıt. Esirgeyici kılıf armağanıyla bir arada satışta olan tablet, 256GB’ye kadar yükseltilebilen 64GB depolama alanı ile geliyor.

Samsung Galaxy Tab S8

bir daha daha kuvvetli bir alternatif arayanları da unutmayarak listemize bir de Samsung Galaxy Tab S8’i ekledik. Aygıt 5G dayanağı, 128GB depolama, 8GB RAM üzere donanım özelliklerine sahip ve S Pen ile geliyor.

Aksesuarlar, depolama ve kulaklık

Bilgsayar ve tablet haricinde kampanya kapsamında gözümüze ilişen birtakım farklı kategorilerden eserleri de aşağıda listeledik. Depolama gereksinimleriniz için harici SSD arıyorsanız ya da okula giderken yolda müzik dinlemek için yeni bir kulaklığa gereksiniminiz var ise göz atabilirsiniz.

SanDisk 256GB Extreme MicroSDXC

Telefonlarınızın depolama alanını yükseltmek için bir MicroSD arayışınız var ise, hoş bir indirimle satışta olan SanDisk 256GB Extreme MicroSDXC’yi değerlendirebilirsiniz.

SanDisk Ultra 128 GB USB 3.0 Flash Bellek

Flash bellekler ödev teslimlerinden evrak depolamaya hayat kurtarıcısı olabiliyor. Şayet bu biçimde bir gereksiniminiz var ise SanDisk Ultra 128 GB USB 3.0 Flash Bellek’i inceleyip değerlendirebilirsiniz.

JBL Wave kulak içi kulaklık

Okula giderken yolda müzik dinlemelik bir kulaklığı da bu mazeretle okul alışverişine dahil etmek isteyenlere birinci önerimiz JBL Wave bluetooth kulak içi kulaklık. Suya ve tere sağlam, ses kalitesiyle de kullananlardan hoş yorumlar almış bu kulaklıklara hazır indirimdeyken bir baht verebilirsiniz.

TTEC Airbeat Duo kulak içi kulaklık

Daha uygun fiyata bir kulaklık da üzücü olmazdı diyenler için Amazon kampanyası kapsamında karşımıza çıkan bir başka seçenek TTEC Airbeat Duo kulak içi kulaklık.

Ayrıca şayet kırtasiye eksikleriniz var ise buradaki linkten indirimi devam eden tüm kırtasiye mamüllerine göz atabilirsiniz.