Kanarya’nın efsanesinden flaş sözler! “Chelsea olmadı ben de Fenerbahçe’ye geldim”

dedeefendi

New member
Kariyerinde İnter, Real Madrid ve Fenerbahçe üzere kadrolarda forma giyen efsanevi sol bek Roberto Carlos, sarı-lacivertlilerle alakalı kıymetli açıklamalarda bulundu. İrlanda basınına konuşan yıldız oyuncu Chelse ile imza basamağındayken transferin sonlanmamasından ötürü Fenerbahçe’ye geldiğini deklare etti.

2007 yılında Real Madrid’den İngiliz devi Chelsea’ye gitmesi kesin gözüyle bakılan Carlos, Ashley Cole’un ekipte bulunması sebebiyle transferi iptal edildi. Efsane oyuncu devamında Fenerbahçe’nin yolunu tuttu ve burada kıymetli başarılara imza attı.

ROBERTO CARLOS, TRANSFER SÜRECİNİ O SÖZLERLE ANLATTI:

Fenerbahçe ve Chelsea olmak üzere iki teklifim vardı. Chelsea yürümedi ve ben de Fenerbahçe’ye imza attım. Fakat Chelsea ile fazlaca yakındı. Sözün tam manasıyla teklifler kabul edildi ve oraya gidip mukaveleyi imzalamam gerekiyordu.

Kariyerinde İnter, Real Madrid ve Fenerbahçe üzere kadrolarda forma giyen efsanevi sol bek Roberto Carlos, sarı-lacivertlilerle alakalı değerli açıklamalarda bulundu. İrlanda basınına konuşan yıldız oyuncu Chelse ile imza evresindeyken transferin sonlanmamasından ötürü Fenerbahçe’ye geldiğini deklare etti.

2007 yılında Real Madrid’den İngiliz devi Chelsea’ye gitmesi kesin gözüyle bakılan Carlos, Ashley Cole’un ekipte bulunması sebebiyle transferi iptal edildi. Efsane oyuncu devamında Fenerbahçe’nin yolunu tuttu ve burada kıymetli başarılara imza attı.

ROBERTO CARLOS, TRANSFER SÜRECİNİ O SÖZLERLE ANLATTI:

Fenerbahçe ve Chelsea olmak üzere iki teklifim vardı. Chelsea yürümedi ve ben de Fenerbahçe’ye imza attım. Lakin Chelsea ile fazlaca yakındı. Sözün tam manasıyla teklifler kabul edildi ve oraya gidip mukaveleyi imzalamam gerekiyordu.

Fenerbahçe’ye imza atmamdan yalnızca bir hafta önceydi ve hem Roman Abramovich tıpkı vakitte Peter Kenyon ile tanışmak için Paris’e gitmiştim. Maalesef son anlarda transfer sonuçlanmadan hemilk evvel yolunda gitmedi.

Bu futbolda fazlaca oluyor. Avukatla ilgili bir sorun vardı. Premier Lig’de başarılı olacağımdan yüzde 100 eminim ve bu benim özelliklerime uyuyordu.

Fenerbahçe’ye imza atmamdan yalnızca bir hafta önceydi ve hem Roman Abramovich birebir vakitte Peter Kenyon ile tanışmak için Paris’e gitmiştim. Maalesef son anlarda transfer sonuçlanmadan hemilk evvel yolunda gitmedi.

Bu futbolda epey oluyor. Avukatla ilgili bir sorun vardı. Premier Lig’de başarılı olacağımdan yüzde 100 eminim ve bu benim özelliklerime uyuyordu.