Göztepe’de yaprak dökümü sürüyor! Obinna’nın yeni durağı FC Cincinnati

dedeefendi

New member
Spor Toto Muhteşem Lig’de kümede kalma bahtını çok zora sokan Göztepe’de yaprak dökümü başladı. Sarı-kırmızılılarda birinci 11’in değişmezlerinden olan Nijeryalı orta saha oyuncusu Obinna Nwobodo, yayımladığı iletiyle Göztepe’ye veda etti.

“GÖZTEPE’NİN BENDE YERİ HER VAKİT FARKLI OLACAK”

Obinna iletisinde, “Ligin birinci yarısından itibaren biroldukça kulüp bana transfer teklifinde bulundu. O periyotta liderimizle bir görüşme gerçekleştirdik. Göztepe’de kalmam gerektiğini bana iletti. Benim hislerim ve isteğim tıpkı taraftaydı ve Göztepe formasıyla elimden gelenin en düzgününü yaparak çabamı sürdürdüm. Devre içinde ABD’den gelen teklif benim mesleğim açısından nitekim kıymetliydi. Mevcut durum düşünüldüğünde bu teklife bugün prestijiyle olumlu dönüş yapmak istediğimi idareye ilettim. Mesleğim ismine öncelikli olarak Göztepe Kulübü’ne ve taraftarına minnet borçluyum. İzmir ve Göztepe’de hayli hoş anılar biriktirdim. Taraftarımız bana her vakit inandı ve güvendi. Göztepe’nin bende yeri her vakit farklı olacak. Bu büyük toplulukta umarım ben de hoş izler bırakmışımdır. Beni destekleyen, her vakit yanımda olan Göztepe ailesine sonsuz teşekkür ederim” tabirlerine yer verdi.

Obinna Nwobodo, ligin devre içinde ABD MLS Ligi gruplarından FC Cincinnati’den teklif almıştı. ABD grubunun 25 yaşındaki Obinna için Göztepe’ye 2 milyon Dolar bonservis fiyatı ödemesi bekleniyor.