Göz Etrafı Kırışıklıklarına Karşı Savaş Açan En Uygun Kremler

dedeefendi

New member
Göz etrafımız cildimize göre daha ince ve hassas bir yapıya sahip. Bu niçinle yorgunluk, gerilim, uykusuzluk ve genetik faktörler sebebiyle ince çizgi, kırışıklıklar, renk eşitsizlikleri üzere aksilikler yaşıyoruz. Bu tıp sorunlarla savaşmanın en hoş yolu nizamlı olarak göz etrafını nemlendiren ve sıkıntıları ortadan kaldıran bir göz altı kremi kullanmak.

Bu mevzuda hepimizin ortak bir sıkıntısı var. O da göz altı kırışıklıklarına ve morluklarına uygun gelecek bir göz kremi bulmak.

Biz sizin yerinize araştırdık ve en güzel göz kremlerini bulduk!

Yaşlanma zıddı göz bakım kreminden göz altı torbalarına kadar her muhtaçlığa uygun en âlâ göz kremlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Önerdiğimiz eserleri beğeneceğinizi umuyoruz!

Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan sıkıntılardan Onedio sorumlu değildir.

“Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

1. Lancome Rénergie Multi-lift Ultra Kırışıklık Aykırısı Göz Etrafı Kremi

Göz etrafın daha genç ve aydınlık bir görünüme kavuşmasını istiyorsan Lancome tam sana bakılırsa!

İçeriğindeki hyaluronik asit ve keten tohumu özüyle koyu halkalar, göz altı torbalarının görünümü ve ince çizgilerin görünümünü azaltmayı hedefliyor.

Buradan ulaşabilirsin.

Çok mutluyum göz altı aydınlatması 3 hafta ortasında aşikâr oldu.

2. La Roche Posay Hyalu B5 Yeux

Hassas bir göz çevren var ise göz etrafındaki cilt bariyerini güçlendiren La Roche Posay Hyalu B5 senin için yanlışsız bir seçim olacaktır.

İki çeşit saf Hyalüronik Asit ve B5 Vitamini içeren formülü ile yorgun görünümü ortadan kaldırıp göz etrafını dolgunlaştırıyor, nemlendiriyor ve daha canlı görünmesini sağlıyor.

Linki burada.

34 yaşındayım ve birinci kez bir göz etrafı kremini tertipli bir biçimde kullanıyorum. göz altlarım bilhassa inanılmaz nemsizdi ve acıyordu bu kremi kullanmaya başladıktan daha sonra acıma ve nemsizlik büsbütün kayboldu artık göz altlarım daha sağlıklı görünüyor.

3. Vichy Liftactiv Supreme Yaşlanma Tersi Göz Etrafı Bakım Kremi

Kırışıklıklar, kaz ayağı çizgileri, göz altı torbaları,koyu halkalara karşı tesirli bakımı sunan kremlerden biri diyebiliriz. Bilhassa derin kırışıklık aksisi bir krem.

Yatıştırıcı ve rahatlatıcı Vichy Termal Suyu da içeriyor.

Hassas göz etrafına sahip olanlar tercih edebilir.

Linki burada.

Kullanıcı yorumu:

Ürünü kullanmaya başlayalı 15 gün kadar oluyor. Çok hoş nemlendiriyor. Beni 1 yıl evvelki halime kavuşturdu diyebilirim. Göz altı çizgilerim azaldı.

4. Estee Lauder Göz Bakım Kremi Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex

Fiyat olarak bizi biraz üzse de tesiri bakımından hayal kırıklığına uğratmayacak bir krem. 3 hafta içerisinde koyu halkaları aydınlatmayı hedefliyor.

Ayrıca 24 saat göz çevreni nemlendirmeyi de ihmal etmiyor.

Buradan ulaşabilirsin.

Pahalı bir eser lakin fevkalade tesiri var 5 hafta daha sonra göz altı ince çizgiler ve mor halkalarım azaldı göz torbalarıma uygun geldi ayrıyeten hoş nemlendiriyor ipeksi bir his bırakıyor tavsiye ederim

5. L’Oreal Paris Paris Revitalift Lazer X3 Göz Bakım Kremi

Göz kremleri içerisinde en hayli bedellendirilen kremlerden biri. Araştırmalara bakılırsa 2 ayda 3 yılın, 6 ayda 7 yılın getirdiği kırışıklık görünümünü gideriyor.

Yaşlanma aksisi bu kremi denemekte yarar var.

Linki burada.

Kullanıcı yorumu:

Bence çok uygun yıllardır kullanıyorum. Göz etrafım çok parlak gergin
👍

6. Kiehl’s Creamy Eye Treatment Avokado Ağır Nemlendiren Göz Kremi

Göz etrafı kremleri içinde en tanınan olan kremi söylemeden geçmeyelim.

Yoğun nemlendirme sağlayarak göz etrafına daha sağlıklı, canlı ve taze bir görünüm veriyor.

Göz altlarının daha az şiş bir görünüme kavuşmasını istiyorsan bu kremi tercih edebilirsin.

Linkini buraya bıraktım.

Harika bir ürün! Ben bu kadarını beklemiyordum. Cildim çocuk cildi üzere. Küçük kırışıklar da gitti. Küçük bulunmasına bakmayın aslına bakarsanız fazlaca az ölçüde sürmek yetiyor. Uzun vakit kullanılır.

7. Clinique Clınıque All About Eyes Rıch Ağır Göz Etrafı Bakım Kremi

Göz etrafına uyguladığı ağır bakım ile koyu halka, ince çizgi ve morlukların azaltılmasına yardımcı oluyor.

Doğal kolajen üretimini hızlandırması da kendini bir adım öne çıkartan özelliklerinden biri.

Zararlı dış etkenlere karşı da cildin nem bariyerini güçlendirip, müdafaayı ihmal etmiyor.

Eee daha ne olsun!

Linki burada.

Ürünü anneme aldım 46 yasında göz altlarına kırışıklarına hayli güzel geldi. Hiç düşünmeden alın.

8. Lierac Sunissime Energizing Eye Stick SPF 50 Göz Etrafına Güç Veren Krem

Güneşten gelen bütün ışınlara karşı göz etrafını koruyup, avokado yağından elde edilen omega 3 ve 6 ile göz etrafını beslemeyi, onarmayı ihmal etmiyor.

Özellikle yaz aylarında favori göz kremin olacak!

Buradan ulaşabilirsin.

Kullanıcı yorumu:

Yazın beyaz derililerin kullanımı gereken bir eser ve renkli olduğu için koyu halkaların görünümünü kapatıyor. Alınır hoş.

9. Dermalogica Total Eye Deva Spf15

SPF’li bir göz kremiyle daha karşındayım. Bu tıp kremleri bir taşta iki kuş vurmamızı sağladığı için fazlaca seviyorum.

Göz etrafındaki şişliği ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, kimyasal içermeyen güneş filtreleri ile ilerde oluşabilecek hasarlara karşı da göz etrafını müdafaayı sağlıyor.

Buradan ulaşabilirsin.

Kullanıcı yorumu:

Çook şad kaldım. Sabahları pak cilde uyguladığımda gün uzunluğu nem ve canlılık veriyor. Çok doğal bir ışıltısı da var. Çok beğendim
.

10. Cyrene Multivitamin Extra Firming Eye Treatment

Tüm cilt tiplerine uygun olan Cyrene Multivitamin Extra Firming Eye Treatment; retinol, C vitamini ve E vitamini içeren formülüyle hayli kuvvetli bir göz etrafı bakım kremi.

Cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırmaya ve yaşlanma belirtilerini onararak, neme doygun ve daha canlı bir cilde sahip olmanı sağlıyor.

Linki burada.

11. Dermoskin Göz Etrafı Bakım Kremi

İçeriğindeki kuvvetli antioksidanlar yardımıyla göz etrafının hep nemli kalmasına ve kolajen sentezini artırarak, minik kırışıklıkların gidermesine yardımcı olan bir krem kendisi.

Linki burada.

İki haftadır kullanıyorum,35 yasındayım ve göz etrafım daha dinç canlı görünüyor ve nemlendirmek fazlaca hoş. hassas bir cildim var ancak alerji yapmadı. bence başarılı bir ürün