Galatasaraylı oyuncuların Fatih Terim özlemi!

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Dönem başında başladığı takım yapılanmasını tamamlayamadan nazaranvinden ayrılmak zorunda kalan Fatih Terim, Galatasaray’da hasretle anılmaya devam ediyor.

Taraftarlar, sarı-kırmızılı ekibin başında büyük başarılara imza atan başarılı hocanın dönmesiyle ilgili her gün toplumsal medyadan yüzlerce iletiler paylaşıyor.

Bunun yanı sıra Galatasaraylı futbolcular da duydukları hürmet ve hasreti sözlere dökmeyi ihmal etmedi.

Dönem başında başladığı takım yapılanmasını tamamlayamadan bakılırsavinden ayrılmak zorunda kalan Fatih Terim, Galatasaray’da hasretle anılmaya devam ediyor.

Taraftarlar, sarı-kırmızılı grubun başında büyük başarılara imza atan başarılı hocanın dönmesiyle ilgili her gün toplumsal medyadan yüzlerce iletiler paylaşıyor.

Bunun yanı sıra Galatasaraylı futbolcular da duydukları hürmet ve hasreti sözlere dökmeyi ihmal etmedi.

Fotomaç’ın haberine göre; farklı gazetelere röportajlar verse de ortak noktaları Fatih Terim’di.

Hepsi Terim’in kendileri için ne kadar kıymetli bir hoca olduğunu, ayrılığına ne kadar üzüldüklerini lisana getirdi.

“SAYGI DUYULACAK BİR KARAKTER”

Fotomaç’ın haberine göre; farklı gazetelere röportajlar verse de ortak noktaları Fatih Terim’di.

Hepsi Terim’in kendileri için ne kadar değerli bir hoca olduğunu, ayrılığına ne kadar üzüldüklerini lisana getirdi.

“SAYGI DUYULACAK BİR KARAKTER”

İşte futbolcuların Terim’le ilgili dikkat çeken açıklamaları:

MARCAO: Fatih Terim babam üzereydi. Ayrılığı beni epeyce üzdü. Kadrodan gittikten daha sonra değişen şeyler konusunda ise konuşmak istemiyorum.

NELSSON: Fatih Terim benim için büyük bir kişilik. Yalnızca Galatasaray için değil, futbol dünyası için her insanın hürmet duyduğu bir karakter.

İşte futbolcuların Terim’le ilgili dikkat çeken açıklamaları:

MARCAO: Fatih Terim babam üzereydi. Ayrılığı beni epeyce üzdü. Kadrodan gittikten daha sonra değişen şeyler konusunda ise konuşmak istemiyorum.

NELSSON: Fatih Terim benim için büyük bir kişilik. Yalnızca Galatasaray için değil, futbol dünyası için her insanın hürmet duyduğu bir karakter.

TAYLAN: Beni Galatasaray’a Fatih Hoca getirdi. Benim gözümde Fatih Terim’in yeri epey farklı. Fatih Terim’in ayrılığı beni epeyce üzdü.

CICALDAU: Bana güvendi ve Galatasaray’a gelmemi sağladı. Dönem başında Fatih Terim yardımıyla yeterli performans gösterdim. Bende hayli büyük katkısı var.

MOHAMED: Fatih Terim’le uzun yıllar çalışmaya devam etmek isterdim. Fatih Terim benim için gerçek bir efsane ve İmparator. Ayrılığı daha sonrasında yıkıldım.

TAYLAN: Beni Galatasaray’a Fatih Hoca getirdi. Benim gözümde Fatih Terim’in yeri epey farklı. Fatih Terim’in ayrılığı beni epeyce üzdü.

CICALDAU: Bana güvendi ve Galatasaray’a gelmemi sağladı. Dönem başında Fatih Terim yardımıyla âlâ performans gösterdim. Bende epeyce büyük katkısı var.

MOHAMED: Fatih Terim’le uzun yıllar çalışmaya devam etmek isterdim. Fatih Terim benim için gerçek bir efsane ve İmparator. Ayrılığı daha sonrasında yıkıldım.

Fatih Terim dördüncü defa Galatasaray’ın başına geçtikten daha sonra müzeye 4 kupa daha kazandırdı.

bir daha hayalleri büyüktü fakat Lider Burak Elmas’la yaşadığı uyuşmazlığın akabinde gruptan ayrılmak zorunda kaldı.

Terim daha öncesinden yaptığı açıklamada geleceğine ait çabucak hemen bir karar vermediğini söylemişti.

Fatih Terim dördüncü kere Galatasaray’ın başına geçtikten daha sonra müzeye 4 kupa daha kazandırdı.

bir daha hayalleri büyüktü lakin Lider Burak Elmas’la yaşadığı uyuşmazlığın akabinde kadrodan ayrılmak zorunda kaldı.

Terim daha önce yaptığı açıklamada geleceğine ait çabucak hemen bir karar vermediğini söylemişti.