Galatasaray’da Kerem Aktürkoğlu yuvadan uçuyor! Yeni adresi…

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Galatasaray’ın parlayan yıldızı Kerem Aktürkoğlu’nun ismi fazlaca sayıda ekipte anılıyor…

Kerem Aktürkoğlu ile Atletico Madrid ve Lyon yakından ilgileniyor.

fotomac.com.tr’den Kemal Tamtürk’ün Fransız basınından derlediği habere bakılırsa; Avrupa’nın dev kulüplerini peşinden koşturan ulusal futbolcuyla ilgili flaş bir sav geldi.

Galatasaray’ın parlayan yıldızı Kerem Aktürkoğlu’nun ismi hayli sayıda ekipte anılıyor…

Kerem Aktürkoğlu ile Atletico Madrid ve Lyon yakından ilgileniyor.

fotomac.com.tr’den Kemal Tamtürk’ün Fransız basınından derlediği habere göre; Avrupa’nın dev kulüplerini peşinden koşturan ulusal futbolcuyla ilgili flaş bir argüman geldi.

Fransız basını, uzun müddettir Kerem Aktürkoğlu’nu takip eden Lyon’un transfer için resmen düğmeye bastığını yazdı.

Haberde, genç yıldızı İngiltere ve İspanya’dan da talipler olduğu ancak Lyon’un transferi gerçekleştirmek için tüm kaideleri zorlayacağı açıklandı.

Fransız kulübünün Galatasaray’la resmi görüşmelere başladığını belirten Fransız basını, Kerem Aktürkoğlu’nun kulübüyle 2026 yılına kadar mukavelesi olduğuna da dikkat çekti.

Fransız basını, uzun müddettir Kerem Aktürkoğlu’nu takip eden Lyon’un transfer için resmen düğmeye bastığını yazdı.

Haberde, genç yıldızı İngiltere ve İspanya’dan da talipler olduğu ama Lyon’un transferi gerçekleştirmek için tüm kuralları zorlayacağı açıklandı.

Fransız kulübünün Galatasaray’la resmi görüşmelere başladığını belirten Fransız basını, Kerem Aktürkoğlu’nun kulübüyle 2026 yılına kadar kontratı olduğuna da dikkat çekti.

ARSENAL DE PEŞİNDE

Galatasaray’da yükselişe geçen performansıyla büyük beğeni toplayan Kerem Aktürkoğlu İngiltere’de gündem olmuştu.

Premier Lig grubu Arsenal’in Kerem Aktürkoğlu’na talip olduğu öne sürülmüştü.

İngiliz basınında yıldız futbolcu için sayı da lisana getirilmişti.

ARSENAL DE PEŞİNDE

Galatasaray’da yükselişe geçen performansıyla büyük beğeni toplayan Kerem Aktürkoğlu İngiltere’de gündem olmuştu.

Premier Lig grubu Arsenal’in Kerem Aktürkoğlu’na talip olduğu öne sürülmüştü.

İngiliz basınında yıldız futbolcu için sayı da lisana getirilmişti.

Arsenal’in Kerem için 20 milyon Euro’yu gözden çıkardığı argüman edilmişti.

MARCA’YA KONUŞMUŞTU

Galatasaray’ın genç yıldızı Kerem Aktürkoğlu, Barcelona maçı öncesi Marca’ya özel bir röportaj vermişti.

Gol sevinciyle ilgili konuşan Kerem, “kimi vakit adım Harry mi yoksa Kerem Potter mı bilemiyorum.

Arsenal’in Kerem için 20 milyon Euro’yu gözden çıkardığı tez edilmişti.

MARCA’YA KONUŞMUŞTU

Galatasaray’ın genç yıldızı Kerem Aktürkoğlu, Barcelona maçı öncesi Marca’ya özel bir röportaj vermişti.

Gol sevinciyle ilgili konuşan Kerem, “kimi vakit adım Harry mi yoksa Kerem Potter mı bilemiyorum.

Her şey Harry Potter’ın taktığına benzeyen bir gözlük almamla başladı. Instagram’dan gözlüklü fotoğrafla paylaşımım daha sonrası bana Kerem Potter demeye başladı. Büyük bir Harry Potter hayranıydım. Bu yüzden hayali bir sihirli değnek sallayarak kendi gol kutlamamı yarattım. Sanırım bu benim özelliklerimden biri.”

23 yaşındaki futbolcu Muhteşem Lig’de bu dönem 34 maçta forma giydi. 9 gol ve 7 asistlik performans sergiledi.

Kerem Aktürkoğlu’nun Galatasaray ile mukavelesi 2026 yılında sona erecek.

Her şey Harry Potter’ın taktığına benzeyen bir gözlük almamla başladı. Instagram’dan gözlüklü fotoğrafla paylaşımım daha sonrası bana Kerem Potter demeye başladı. Büyük bir Harry Potter hayranıydım. Bu yüzden hayali bir sihirli değnek sallayarak kendi gol kutlamamı yarattım. Sanırım bu benim özelliklerimden biri.”

23 yaşındaki futbolcu Üstün Lig’de bu dönem 34 maçta forma giydi. 9 gol ve 7 asistlik performans sergiledi.

Kerem Aktürkoğlu’nun Galatasaray ile mukavelesi 2026 yılında sona erecek.