GALATASARAY HABERLERİ: Romanya Ulusal Ekibi Teknik Yöneticisi Iordanescu’dan Morutan sözleri! “Sorunlarını öğreneceğim”

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Romanya’da ulusal ekip teknik yöneticisi Edward Iordanescu, Türkiye’de forma giyen futbolcuları izlemek için Türkiye’ye gelecek.

fotomac.com.tr’nin Rumen basınından derlediği habere bakılırsa Iordanescu, “Türkiye’ye seyahat düzenleyeceğim. İki maçı canlı olarak takip edeceğim.

Galatasaray’ın bir maçını ve Fenerbahçe ile Gaziantep’in oynayacağı maçı, ki bu maçta Tosca ve Maxim de olacak. Onları takip ettiğimi göstermek için bu çabayı harcıyorum” dedi.

Romanya’da ulusal ekip teknik yöneticisi Edward Iordanescu, Türkiye’de forma giyen futbolcuları izlemek için Türkiye’ye gelecek.

fotomac.com.tr’nin Rumen basınından derlediği habere bakılırsa Iordanescu, “Türkiye’ye seyahat düzenleyeceğim. İki maçı canlı olarak takip edeceğim.

Galatasaray’ın bir maçını ve Fenerbahçe ile Gaziantep’in oynayacağı maçı, ki bu maçta Tosca ve Maxim de olacak. Onları takip ettiğimi göstermek için bu çabayı harcıyorum” dedi.

“SORUNLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM”

Galatasaray’da son devirde az mühlet alan Olimpiu Morutan için de konuşan 43 yaşındaki teknik adam, “Morutan’ın sıkıntılarını da öğrenmek istiyorum.

Bu niçinle Galatasaray’ın iki idmanına katılacağım” formunda konuştu.

“SORUNLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM”

Galatasaray’da son devirde az müddet alan Olimpiu Morutan için de konuşan 43 yaşındaki teknik adam, “Morutan’ın sıkıntılarını da öğrenmek istiyorum.

Bu niçinle Galatasaray’ın iki idmanına katılacağım” formunda konuştu.