GALATASARAY HABERLERİ – Lider adaylarından Fırat Develioğlu adaylıktan çekildiğini deklare etti!

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Galatasaray’da gündem 11 Haziran’da yapılacak olan seçim.

Sarı kırmızılı toplulukta bu seçim beklenirken birfazlaca kıymetli karar da seçimin akabinde verilecek.

Futbol şubesinde biroldukca futbolcunun ve teknik yönetici Domenec Torrent’in geleceği de bu seçimin akabinde netleşecek.

Galatasaray’da gündem 11 Haziran’da yapılacak olan seçim.

Sarı kırmızılı toplulukta bu seçim beklenirken birfazlaca kıymetli karar da seçimin akabinde verilecek.

Futbol şubesinde birfazlaca futbolcunun ve teknik yönetici Domenec Torrent’in geleceği de bu seçimin akabinde netleşecek.

Özellikle ekipte geleceği merak konusu olan isimler ve yeni yapılanma için de seçimin akabinde gelecek olan yeni liderin değerli kararlar alması bekleniyor.

Öte yandan mevcut lider Burak Elmas, yaptığı açıklamada aday olmayacağını duyurmuştu.

Elmas yaptığı açıklamada şu tabirleri kullanmıştı;

Özellikle grupta geleceği merak konusu olan isimler ve yeni yapılanma için de seçimin akabinde gelecek olan yeni liderin kıymetli kararlar alması bekleniyor.

Öte yandan mevcut lider Burak Elmas, yaptığı açıklamada aday olmayacağını duyurmuştu.

Elmas yaptığı açıklamada şu sözleri kullanmıştı;

“Galatasaray Lideri olarak karşınıza son çıkışım olacak.”

“11 Haziran’da yapılacak seçimde aday değilim. Dursun Özbek’e desteğimin değeri yok. Mevcut iki lider adayına oy vermeyeceğim. Pasquale Sensibile ve Domenec Torrent ile konuştuk, kimse bir ekipte 4 ay çalışmak istemez. Olaylar bizim planlarımız haricinde gelişti.”

“Gittiği gün şampanya patlatılacak bir insan nasıl başarılı olabilir? Tazminat olayı hayli çirkinleştirildi. Bundan daha sonraki idare, Torrent’le görüşecektir. Torrent güzel hoca ve yeterli bir insan.”

“Galatasaray Lideri olarak karşınıza son çıkışım olacak.”

“11 Haziran’da yapılacak seçimde aday değilim. Dursun Özbek’e desteğimin kıymeti yok. Mevcut iki lider adayına oy vermeyeceğim. Pasquale Sensibile ve Domenec Torrent ile konuştuk, kimse bir ekipte 4 ay çalışmak istemez. Olaylar bizim planlarımız haricinde gelişti.”

“Gittiği gün şampanya patlatılacak bir insan nasıl başarılı olabilir? Tazminat olayı fazlaca çirkinleştirildi. Bundan daha sonraki idare, Torrent’le görüşecektir. Torrent uygun hoca ve güzel bir insan.”

Öte yandan sarı kırmızılı toplulukta flaş bir gelişme daha yaşandı.

Başkan adaylarından Fırat Develioğlu adaylıktan çekildiğini deklare etti.

İşte o açıklama…

Öte yandan sarı kırmızılı toplulukta flaş bir gelişme daha yaşandı.

Başkan adaylarından Fırat Develioğlu adaylıktan çekildiğini deklare etti.

İşte o açıklama…

“16 Mayıs 2022 tarihinde Galatasaray Kulübü Lideri Sayın Burak Elmas 11 Haziran’daki seçimlerde aday olmayacağını açıklamıştır.

Adaylığımı koyduğum birinci günden beri mevcut iki adaydan diğerlerinin da çıkması konusunda çabada bulunduğumu beyan ettim. Sıkça rastladığımız biçimiyle daima ve tahlilsiz halde yalnızca eleştiren tarafta bulunmak istemedim. Lafta bırakmayarak kendim de elimi taşın altına koymak suretiyle adaylığımı deklare ettim. Bu gayeyle eski liderlerimizden kimileri da dahil olmak üzere topluluğun sevilen ve özellikli isimlerini kulübümüzü ortasında bulunduğu güç durumdan çıkarmaları için aday olmaya ikna etmeye çalıştığımı bildirdim.

Aday oldukları takdirde Sn. Adnan Polat, Sn. Ünal Aysal ve Sn. Dursun Özbek’le rekabet etmeyeceğimi ve bu adaylardan rastgele biri etrafında birleşilmesi gerektiğini savundum. Bu şahısların özendirilmesi ve kulüp başkanlığına ikna edilmesi gerektiği kanaatindeydim. İçinde bulunduğumuz sıkıntı ortamda tüm adayların Sn. Dursun Özbek çatısı altında birleşmesinin gerekli olduğunu görüyorum.

“16 Mayıs 2022 tarihinde Galatasaray Kulübü Lideri Sayın Burak Elmas 11 Haziran’daki seçimlerde aday olmayacağını açıklamıştır.

Adaylığımı koyduğum birinci günden beri mevcut iki adaydan oburlarının da çıkması konusunda uğraşta bulunduğumu beyan ettim. Sıkça rastladığımız biçimiyle daima ve tahlilsiz halde yalnızca eleştiren tarafta bulunmak istemedim. Lafta bırakmayarak kendim de elimi taşın altına koymak suretiyle adaylığımı deklare ettim. Bu gayeyle eski liderlerimizden kimileri da dahil olmak üzere topluluğun sevilen ve özellikli isimlerini kulübümüzü ortasında bulunduğu sıkıntı durumdan çıkarmaları için aday olmaya ikna etmeye çalıştığımı bildirdim.

Aday oldukları takdirde Sn. Adnan Polat, Sn. Ünal Aysal ve Sn. Dursun Özbek’le rekabet etmeyeceğimi ve bu adaylardan rastgele biri etrafında birleşilmesi gerektiğini savundum. Bu bireylerin özendirilmesi ve kulüp başkanlığına ikna edilmesi gerektiği kanaatindeydim. İçinde bulunduğumuz sıkıntı ortamda tüm adayların Sn. Dursun Özbek çatısı altında birleşmesinin gerekli olduğunu görüyorum.

Sn. Hamamcıoğlu ve Sn. Öztürk’ün ortak tek bir listeyle Sn. Özbek çatısı altında seçime girmelerinin gerektiğini düşünüyorum. Bu hedefle da kendilerine bu tarafta gerekli sahayı açmak için hiç kimse lehine olmadan yalnızca adaylıktan ÇEKİLİYORUM. Bana dayanak veren başta taraftarımıza, tüm grubuma ve basınımıza kalpten teşekkür ediyorum.

Seçimden daha sonra da kolay bir üye olarak adeta bir fahri müfettiş üzere kulübümüzün gidişatını denetim edeceğimi taahhüt ediyorum. Bu seçimde olmasa da birinci gereksinim duyulduğunda, taraftarımızın beni misyona çağırdığı her anda nazaranve hazır olduğumu beyan ediyorum. Seçim yarışına girdiğimiz öteki iki adayın üstlerine düşen topluluğumuzun birliği misyonuna bu türlü katkıda bulunmalarını talep ediyorum.”

Sn. Hamamcıoğlu ve Sn. Öztürk’ün ortak tek bir listeyle Sn. Özbek çatısı altında seçime girmelerinin gerektiğini düşünüyorum. Bu hedefle da kendilerine bu tarafta gerekli sahayı açmak için hiç kimse lehine olmadan yalnızca adaylıktan ÇEKİLİYORUM. Bana takviye veren başta taraftarımıza, tüm grubuma ve basınımıza kalpten teşekkür ediyorum.

Seçimden daha sonra da bayağı bir üye olarak adeta bir fahri müfettiş üzere kulübümüzün gidişatını denetim edeceğimi taahhüt ediyorum. Bu seçimde olmasa da birinci gereksinim duyulduğunda, taraftarımızın beni nazaranve çağırdığı her anda nazaranve hazır olduğumu beyan ediyorum. Seçim yarışına girdiğimiz öbür iki adayın üstlerine düşen topluluğumuzun birliği misyonuna bu türlü katkıda bulunmalarını talep ediyorum.”