GALATASARAY HABERLERİ – Domenec Torrent’in mazereti şoke etti! Arda Turan…

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Galatasaray’da Arda Turan krizi… Sarı-kırmızılı ekibin altyapısından yetişen ve son periyotta elde edilen muvaffakiyetlerde büyük hisse sahibi olan, Türkiye’yi yurt haricinde muvaffakiyetle temsil eden deneyimli futbolcu, mesleğinin sonuna geldi.

G.Saray bu dönem Nef Stadı’nda son maçına Adana Demirspor karşısında çıkarken Arda Turan’ın taraftarlara veda etme isteği Domenec Torrent’e takıldı.

Fotomaç’ın derlediği habere nazaran İspanyol hoca, kontratının sonuna gelen Babel ve Feghouli üzere isimlere talih verirken Arda’yı takım haricinde bıraktı.

Galatasaray’da Arda Turan krizi… Sarı-kırmızılı kadronun altyapısından yetişen ve son devirde elde edilen muvaffakiyetlerde büyük hisse sahibi olan, Türkiye’yi yurt haricinde muvaffakiyetle temsil eden deneyimli futbolcu, mesleğinin sonuna geldi.

G.Saray bu dönem Nef Stadı’nda son maçına Adana Demirspor karşısında çıkarken Arda Turan’ın taraftarlara veda etme isteği Domenec Torrent’e takıldı.

Fotomaç’ın derlediği habere nazaran İspanyol hoca, kontratının sonuna gelen Babel ve Feghouli üzere isimlere baht verirken Arda’yı takım haricinde bıraktı.

Torrent, bu tercihini “Arda’nın kondisyon olarak oynama durumu yoktu” diyerek savundu.

13 MİLYON EURO KAZANDIRDIM
Cimbom’a büyük emekleri geçen Arda’nın 5 dakika bile olsa taraftarlar önünde baht bulamaması yansıları birlikteinde getirdi.

Bazı taraftarlar ise ‘Hak etti’ yorumları yaptı.

Torrent, bu tercihini “Arda’nın kondisyon olarak oynama durumu yoktu” diyerek savundu.

13 MİLYON EURO KAZANDIRDIM
Cimbom’a büyük emekleri geçen Arda’nın 5 dakika bile olsa taraftarlar önünde baht bulamaması yansıları birlikteinde getirdi.

Bazı taraftarlar ise ‘Hak etti’ yorumları yaptı.

Bu tenkitler karşısında sessizliğini bozan Arda, İnstagram hesabından bir paylaşım yaptı.

Arda paylaşımında şu tabirleri kullandı:

“Yok kardeşim, ben 13 milyon euro kazandırmadım. Ben seni 16 dakika bekletmedim. Ben seni playoff’a bırakmadım. Ben seni 2008’de, senden 3 kat fazla bütçeyle, yeni stadyumu varken rakibinin önünde şampiyon yapıp gittim. Ben Galatasaray’ı sevdim. Ben bu sene 30 tane altyapı maçı izledim, sen? Yalnızca Galatasaraylı üzere uyumak istiyorum.”

Bu tenkitler karşısında sessizliğini bozan Arda, İnstagram hesabından bir paylaşım yaptı.

Arda paylaşımında şu sözleri kullandı:

“Yok kardeşim, ben 13 milyon euro kazandırmadım. Ben seni 16 dakika bekletmedim. Ben seni playoff’a bırakmadım. Ben seni 2008’de, senden 3 kat fazla bütçeyle, yeni stadyumu varken rakibinin önünde şampiyon yapıp gittim. Ben Galatasaray’ı sevdim. Ben bu sene 30 tane altyapı maçı izledim, sen? Yalnızca Galatasaraylı üzere uyumak istiyorum.”

İNTİKAM MI ALDI?
Galatasaraybu dönem izleyicisi karşısında son maçına çıkarken futbolu bırakmaya hazırlanan Arda’nın takımda yer almaması maça damga vurdu.

Bu durum Göztepe maçından evvel Fatih Terim’le paylaştığı fotoğrafı akıllara getirdi.

Torrent’in Arda’ya veda bahtı vermeyerek bir nevi ‘intikam aldığı’ biçiminde yorumlar yapıldı.

İNTİKAM MI ALDI?
Galatasaraybu dönem izleyicisi karşısında son maçına çıkarken futbolu bırakmaya hazırlanan Arda’nın takımda yer almaması maça damga vurdu.

Bu durum Göztepe maçından evvel Fatih Terim’le paylaştığı fotoğrafı akıllara getirdi.

Torrent’in Arda’ya veda talihi vermeyerek bir nevi ‘intikam aldığı’ biçiminde yorumlar yapıldı.

Başkan Elmas da Arda’nın maç öncesi Terim’le birlikte fotoğraf paylaşmasını eleştirmişti.

JÜBİLESİNİ BABASI YAPSIN
ArdaTuran’la ilgili tartışmalara Lider Burak Elmas’ın annesi Saniye Elmas da dahil oldu.

Sosyal medyayı faal olarak kullanan Elmas, bir taraftarın Twitter’da “Jübilesiz paketledi. Var ol Torrent” formundaki bildirisinin altına yorum yazdı.

Başkan Elmas da Arda’nın maç öncesi Terim’le bir arada fotoğraf paylaşmasını eleştirmişti.

JÜBİLESİNİ BABASI YAPSIN
ArdaTuran’la ilgili tartışmalara Lider Burak Elmas’ın annesi Saniye Elmas da dahil oldu.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Elmas, bir taraftarın Twitter’da “Jübilesiz paketledi. Var ol Torrent” halindeki iletisinin altına yorum yazdı.

Saniye Elmas, “Çok düzgün yaptı. Jübilesini babasını yapsın” sözünü kullandı.

Ayrıca Arda’nın İnstagram paylaşımıyla ilgili de “Komik” yorumu yaptı.

KARİYERİNE NOKTA KOYDU
Adana Demirspor maçında takıma almamasına üzülen Arda Turan’ın, son maçı beklemeden mesleğini bitirme sonucu aldığı öğrenildi.

Saniye Elmas, “Çok yeterli yaptı. Jübilesini babasını yapsın” sözünü kullandı.

Ayrıca Arda’nın İnstagram paylaşımıyla ilgili de “Komik” yorumu yaptı.

KARİYERİNE NOKTA KOYDU
Adana Demirspor maçında takıma almamasına üzülen Arda Turan’ın, son maçı beklemeden mesleğini bitirme sonucu aldığı öğrenildi.

Dünkü egzersizde yer almayan futbolcunun, Antalyaspor maçında da forma giymeyeceği tabir edildi.

3 KUPASI VAR
Arda Turan, Galatasaray forması altında bugüne kadar 240 maça çıktı. Toplamda 49 gol atıp, 77 de asist yaptı. 3 kupa (lig, kupa, muhteşem kupa) zaferi yaşadı. Ayrıyeten 2007-08 döneminde asist krallığına ulaştı.

ELMAS: ALANDA OLMASINI İSTERDİM
GalatasarayBaşkanı Burak Elmas, annesinin bilakis Arda Turan’ın taraftara alanda veda etmesi gerektiğini belirtti.

Dünkü antrenmanda yer almayan futbolcunun, Antalyaspor maçında da forma giymeyeceği tabir edildi.

3 KUPASI VAR
Arda Turan, Galatasaray forması altında bugüne kadar 240 maça çıktı. Toplamda 49 gol atıp, 77 de asist yaptı. 3 kupa (lig, kupa, muhteşem kupa) zaferi yaşadı. Ayrıyeten 2007-08 döneminde asist krallığına ulaştı.

ELMAS: ALANDA OLMASINI İSTERDİM
GalatasarayBaşkanı Burak Elmas, annesinin tersine Arda Turan’ın taraftara alanda veda etmesi gerektiğini belirtti.

Hürriyet Gazetesi’ne konuşan lider Elmas, “Kadroyla alakalı ne Torrent ne de Fatih Terim devrinde en ufak dahlim olmadı. Bir kelam hakkım olsaydı Arda’nın, G.Saray taraftarına alanda veda etmesi epeyce daha güzel olurdu. Ben bugüne kadar hiç bir teknik yöneticinin işine karışmadım” tabirlerini kullandı.

Hürriyet Gazetesi’ne konuşan lider Elmas, “Kadroyla alakalı ne Torrent ne de Fatih Terim devrinde en ufak dahlim olmadı. Bir kelam hakkım olsaydı Arda’nın, G.Saray taraftarına alanda veda etmesi epeyce daha güzel olurdu. Ben bugüne kadar hiç bir teknik yöneticinin işine karışmadım” sözlerini kullandı.