GALATASARAY HABERLERİ – Domenec Torrent Antalyaspor maçı daha sonrası konuştu!

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Süper Lig’in son haftasında Galatasaray, deplasmanda Antalyaspor ile karşı karşıya geldi. Çabanın akabinde sarı kırmızılı takımın teknik yöneticisi Domenec Torrent açıklamalarda bulundu.

İşte o kelamlar…

“İlk 7 maçı ben hakikaten saymıyorum. Bulduğumuzda ne biçimdeydi ekip, biliyorsunuz. Antrenörler olarak işimizin ardındayız.” diyen İspanyol teknik adam, mukavelesi için gelen soruya, “Yeni lideri evvela tebrik ederim. Galatasaray lideri olmak kolay değil. daha sonra fikrine hürmet duyacağım. 4 Temmuz için biz dönem öncesi hazırlıklarına başladık. Şayet devam edemeyeceğimizi söylerseler kabul ederiz. Galatasaray için en düzgününü dileriz bu biçimde.” kelamlarıyla karşılık verdi.

Açıklamalarına devam eden Torrent, “Türkiye ve İstanbul’da bir süre daha yaşayacağım. Bayılıyorum. Türk Ligi’ni de epeyce seviyorum, takip edeceğim. Her vakit elimden gelmeyenlerle ile ilgili bunu söylüyorum, elimde olan şey alandakiler. Elimde yapabilecek bir şey yoksa kaygılanmıyorum. Şayet kalırsam mükemmel, zira oyuncular hazır. Öteki bir antrenör gelirse Galatasaray maçları için stadyuma geleceğim.” dedi.

Son olarak transfer için açıklama yapan 60 yaşındaki teknik yönetici, “Tatil planım yok. Sportif yöneticimizle birlikte konuşuyoruz. Hangi oyuncularla devam edeceğimiz konusunda çalışmayı sürdürüyoruz. Ben İstanbul’da kalmayı sürdüreceğim. Seçim olduğu için de İstanbul’da kalmak daha uygun. Telefon öteki, yüz yüze konuşmak diğer.” dedi.