GALATASARAY HABERLERİ: Cimbom’da lider adayından Zidane sürprizi! Fatih Terim…

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Galatasaray başkanlık seçiminde Ünal Aysal, Dursun Özbek, Metin Öztürk, Eşref Hamamcıoğlu ve Abdürrahim Albayrak üzere isimler konuşulurken geçtiğimiz günlerde Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu’nun adaylıkları resmen belirtildi.

Galatasaray’da 11 Haziran’da gerçekleştirilecek kongre öncesinde Dursun Özbek ve Metin Öztürk, seçime tek liste girecek. Dursun Özbek seçime Metin Öztürk ile bir arada girme sonucu aldı.

Galatasaray Divan Konseyi, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada 2022 Galatsaray başkanlık seçimine 2019 olağan mali genel şurasında idari taraftan ibra edilmeyen Mustafa Cengiz idaresinde bulunan isimlerin giremeyeceği sonucunı aldı. bu biçimdece, Albayrak üzere isimler seçimde yer alamayacak.

Galatasaray başkanlık seçiminde Ünal Aysal, Dursun Özbek, Metin Öztürk, Eşref Hamamcıoğlu ve Abdürrahim Albayrak üzere isimler konuşulurken geçtiğimiz günlerde Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu’nun adaylıkları resmen belirtildi.

Galatasaray’da 11 Haziran’da gerçekleştirilecek kongre öncesinde Dursun Özbek ve Metin Öztürk, seçime tek liste girecek. Dursun Özbek seçime Metin Öztürk ile birlikte girme sonucu aldı.

Galatasaray Divan Şurası, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada 2022 Galatsaray başkanlık seçimine 2019 olağan mali genel heyetinde idari taraftan ibra edilmeyen Mustafa Cengiz idaresinde bulunan isimlerin giremeyeceği sonucunı aldı. bu biçimdece, Albayrak üzere isimler seçimde yer alamayacak.

ÖZBEK – HAMAMCIOĞLU GÖRÜŞMÜŞTÜ

Pazar günü Dursun Özbek ile Eşref Hamamcıoğlu içindeki toplantıda Özbek, “Benim başkanlığımda listeme girin.” teklifinde bulundu.

Fotomaç’ın derlediği habere nazaran Hamamcıoğlu ise “Ben niçin giriyorum siz girin benim listeme biz iki yıldır hazırlanıyoruz.” karşılığını verdi. İki taraf daha sonrasında büsbütün uzaklaştı.

HAMAMCIOĞLU’NA SERZENİŞTE BULUNDU

Özbek etrafındakilere “Geçen sene Les Ottamans’ta Burak Elmas ile Eşref Hamamcıoğlu’na birleşin dediğimizde Eşref Hamamcıoğlu, ‘Benim kıdemim daha yüksek o benim ikinci liderim olsun.’ diyordu.

ÖZBEK – HAMAMCIOĞLU GÖRÜŞMÜŞTÜ

Pazar günü Dursun Özbek ile Eşref Hamamcıoğlu içindeki toplantıda Özbek, “Benim başkanlığımda listeme girin.” teklifinde bulundu.

Fotomaç’ın derlediği habere göre Hamamcıoğlu ise “Ben niçin giriyorum siz girin benim listeme biz iki yıldır hazırlanıyoruz.” karşılığını verdi. İki taraf daha sonrasında büsbütün uzaklaştı.

HAMAMCIOĞLU’NA SERZENİŞTE BULUNDU

Özbek etrafındakilere “Geçen sene Les Ottamans’ta Burak Elmas ile Eşref Hamamcıoğlu’na birleşin dediğimizde Eşref Hamamcıoğlu, ‘Benim kıdemim daha yüksek o benim ikinci liderim olsun.’ diyordu.

Şimdi bana, ‘Sen benim altımda gir.’ nasıl der.” biçiminde serzenişte bulundu.

İki tarafın da birinci adam olma noktasında haklı münasebetleri var.

Birinci adam olma ısrarında Eşref Hamamcıoğlu iki yıldır hazırlık çalışmalarını münasebet gösteriyor ve sonuç prestijiyle bu kulübe 3 yıl divan başkanlığı yaptı. Kulübün en üst heyeti.

Şimdi bana, ‘Sen benim altımda gir.’ nasıl der.” formunda serzenişte bulundu.

İki tarafın da birinci adam olma noktasında haklı münasebetleri var.

Birinci adam olma ısrarında Eşref Hamamcıoğlu iki yıldır hazırlık çalışmalarını münasebet gösteriyor ve sonuç prestijiyle bu kulübe 3 yıl divan başkanlığı yaptı. Kulübün en üst şurası.

ÖZBEK’İN KOZU TERİM

Metin Öztürk’ü saflarına katarak büyük güç kazanan Dursun Özbek’in en büyük kozlarından birisi de Fatih Terim…

Özbek’in seçilmesi ve koşullarda muahedeleri halinde efsanevi hocayı bir daha grubun başına getirmesi gündemde…

Bu durum Özbek’i favori haline getirirken gölgede kalan Eşref Hamamcıoğlu da camiayı etkilemek için kolları sıvadı.

ÖZBEK’İN KOZU TERİM

Metin Öztürk’ü saflarına katarak büyük güç kazanan Dursun Özbek’in en büyük kozlarından birisi de Fatih Terim…

Özbek’in seçilmesi ve kaidelerde mutabakatları halinde efsanevi hocayı bir daha grubun başına getirmesi gündemde…

Bu durum Özbek’i favori haline getirirken gölgede kalan Eşref Hamamcıoğlu da camiayı etkilemek için kolları sıvadı.

ZIDANE ATILIMI GELDİ

Hamamcıoğlu, Terim’i unutturacak dünya çapında bir teknik yöneticiyle görüşülmesini istedi.

Bunun üzerine, daha evvel Rudi Garcia ve Breitenreiter’le görüştüğü sav edilen Cenk Ergün’ün çıtayı yükselttiği öğrenildi.

Ergün’ün Zinedine Zidane’dan randevu aldığı, Galatasaray konusundaki fikirlerini almak için Fransız teknik adamla bir ortaya geleceği argüman edildi.

ZIDANE ATAĞI GELDİ

Hamamcıoğlu, Terim’i unutturacak dünya çapında bir teknik yöneticiyle görüşülmesini istedi.

Bunun üzerine, daha evvel Rudi Garcia ve Breitenreiter’le görüştüğü sav edilen Cenk Ergün’ün çıtayı yükselttiği öğrenildi.

Ergün’ün Zinedine Zidane’dan randevu aldığı, Galatasaray konusundaki fikirlerini almak için Fransız teknik adamla bir ortaya geleceği argüman edildi.