GALATASARAY HABERİ – Bafetimbi Gomis’ten flaş itiraf! “O kadroyla görüşüyorum”

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Galatasaray’ın Adana Demirspor’u 3-2 yendiği maçta 2 gol atarak galibiyette başrol oynayan Bafetimbi Gomis, maçın akabinde Fransız basınına konuştu.

36 yaşındaki yıldız, geleceği hakkında flaş tabirler kullandı.

fotomac.com.tr’den Uğur Sarıkaya’nın derlediği habere göre Gomis, bu dönem Fransa 2. Ligi’ine düşen eski ekibi St. Etienne’e geri dönüşü hakkındaki soruları yanıtladı.

Galatasaray’ın Adana Demirspor’u 3-2 yendiği maçta 2 gol atarak galibiyette başrol oynayan Bafetimbi Gomis, maçın akabinde Fransız basınına konuştu.

36 yaşındaki yıldız, geleceği hakkında flaş tabirler kullandı.

fotomac.com.tr’den Uğur Sarıkaya’nın derlediği habere nazaran Gomis, bu dönem Fransa 2. Ligi’ine düşen eski ekibi St. Etienne’e geri dönüşü hakkındaki soruları yanıtladı.

Fransız takımı için kapıyı kapatmayan Gomis, mesleğinin sonuna yaklaştığını ve Saint-Etienne’de danışman olarak bakılırsav alabileceğini söylemiş oldu.

Gomis verdiği röportajda şu tabirleri kullandı:

“hiç bir şey durdurulamaz. Loic Perrin (Saint-Etienne Spor Koordinatörü) üzere önderlerle ve liderlerle her vakit konuşuyorum.

Fransız takımı için kapıyı kapatmayan Gomis, mesleğinin sonuna yaklaştığını ve Saint-Etienne’de danışman olarak vazife alabileceğini söylemiş oldu.

Gomis verdiği röportajda şu tabirleri kullandı:

“hiç bir şey durdurulamaz. Loic Perrin (Saint-Etienne Spor Koordinatörü) üzere başkanlarla ve liderlerle her vakit konuşuyorum.

Tabii ki futboldan daha sonrasında teknik yönetici olmayacağım. Teknik yöneticilik konusunda genel yeteneklere sahip olduğumu düşünmüyorum.

Ama kulübün tertip şemasında bakılırsav alabilirim, ya da danışman olarak vazife yapabilirim.

Gelecekte neler olacak goreceğiz, vakti gelince kendime bu konularda sorular soracağım.”

Tabii ki futboldan daha sonrasında teknik yönetici olmayacağım. Teknik yöneticilik konusunda genel yeteneklere sahip olduğumu düşünmüyorum.

Ama kulübün tertip şemasında bakılırsav alabilirim, ya da danışman olarak nazaranv yapabilirim.

Gelecekte neler olacak nazaranceğiz, vakti gelince kendime bu konularda sorular soracağım.”

Saint-Etienne’nin altyapısından yetişen Gomis, 2005-2009 yılları içinde kulübün formasını giymişti.

GOMIS’IN KARİYERİ

Bafetimbi Gomis futbolculuk mesleğine St. Etienne’de başlarken, sonrasındasındas sırasıyla Troyes, Lyon ve Swansea ve Marsilya’da forma giydi.

2017’nin Temmuz ayında 2.5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Galatasaray’a transfer oldu.

Saint-Etienne’nin altyapısından yetişen Gomis, 2005-2009 yılları içinde kulübün formasını giymişti.

GOMIS’IN KARİYERİ

Bafetimbi Gomis futbolculuk mesleğine St. Etienne’de başlarken, sonrasındasındas sırasıyla Troyes, Lyon ve Swansea ve Marsilya’da forma giydi.

2017’nin Temmuz ayında 2.5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Galatasaray’a transfer oldu.

2017-2018 döneminde G.Saray formasıyla gol krallığı ve şampiyonluk sevinci yaşayan Gomis, dönem sonunda 6 milyon euro karşılığında Al Hilal’in yolunu tuttu.

Burada da başarılı bir performans sergileyen yıldız oyuncu, bu dönemin devre içinde bir daha G.Saray’a döndü.

Gomis, G.Saray’da bu dönem 13 maçta forma giyerken 9 gol kaydetti.

2017-2018 döneminde G.Saray formasıyla gol krallığı ve şampiyonluk sevinci yaşayan Gomis, dönem sonunda 6 milyon euro karşılığında Al Hilal’in yolunu tuttu.

Burada da başarılı bir performans sergileyen yıldız oyuncu, bu dönemin devre içinde bir daha G.Saray’a döndü.

Gomis, G.Saray’da bu dönem 13 maçta forma giyerken 9 gol kaydetti.