FENERBAHÇE HABERLERİ: Miha Zajc’tan yeni mukavele açıklaması!

dedeefendi

New member
Spor Toto Harika Lig’in 33. haftasında Göztepe ile karşılaşacak Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Sarı-lacivertlilerde Slovak oyuncu Miha Zajc, yapılacak idman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Zajc’ın açıklamalarından satır başları şöyleki:

Şahane bir hafta sonunu geride bıraktık. Yeterli oynadık ve hak ettiğimiz bir sonuç elde ettik. Artık önümüzdeki maça odaklanacağız, umarım bu maçta da Galatasaray derbisindeki performansımızı gösteririz.

Grup olarak düzgün bir oyun ortaya koyuyoruz. Benim için de kadro uygun olunca oynaması daha kolay oluyor. Gruba gol manasında fazlaca fazla katkı sağladım.

“ATMOSFER HARİKAYDI”

Derbideki atmosfer bir mükemmeldi. Taraftarlarımız 90 dakika boyunca bizi destekledi, bu da alandaki biz futbolcuları daha da motive etti. Galibiyeti getiren gollerden birini atmakta benim için mutluluktu. O akşam mükemmel hisler yaşadım.

Crespo olağanüstü bir oyuncu. Uyumlu bir biçimde oynuyoruz şu anda. Tüm ekip arkadaşlarımızın kendini alanda âlâ hissetmesi hayli değerli. Crespo ile oynamak şahane bir his, keza başka grup arkadaşlarımla da.

“BURADA OLMAKTAN MUTLUYUM”

Şu an prestijiyle burada olmaktan dolayı memnunum. şahsi olarak alana odaklanmış durumdayım, kendimi gün gün maç maç geliştirmeye çalışan bir beşerim. Şu an da kontrat konusunda konuşmak istemiyorum.

Galatasaray maçında attığım gol alışılmadık ve pahalıydı. Daima birlikte gol attığım ve maçı kazandığımız için epeyce memnunum.

“SIKI BİR HALDE ÇALIŞIYORUZ”

İsmail hoca ile kadroda atmosfer değişti. Herkes kendini burada konutunda hissediyor. Sıkı bir biçimde çalışıyoruz, en kıymetli anahtarlardan biri bu bence. İdmanda ve alanda işimizi yaparken rahatız. Maç ortasında oynadığımız oyundan keyif alıyoruz.

Taraftarlarımızın takviyesi muazzamdı. Umarım ilerleyen haftalarda da takviyelerini sürdürürler. Biz her vakit önümüzdeki maça odaklanıyoruz. Emelimiz tüm maçları kazanmak, daha sonrasında neler olacağını nazaranceğiz.