FENERBAHÇE HABERLERİ – Mergim Berisha: “Fenerbahçe’de keyifli değildim”

dedeefendi

New member
Alman basınına konuşan Berisha, “Bundesliga’da oynamak her vakit benim hayalimdi. Augsburg’da oldu, bunun için gururlu ve minnettarım.” sözlerini kullandı.

Fotomac.com.tr’den Enes Cevahirci’nin derlediği habere nazaran; Augsburg için yeni tecrübeler yaşayacağını belirtti ve “Takımın kalitesi var. Aç bir kadromuz var ve sakatlar geri döndüğünde daha da güçleneceğiz.” dedi.

Augsburg’un pozisyonu hakkında konuşan Berisha, Küme düşme savaşında kadroya hayli güveniyorum, bir dönemi endişelenmeden atlatabiliriz. Benden daha fazlası gelecek.” açıklamalarını yaptı.

Alman basınına konuşan Berisha, “Bundesliga’da oynamak her vakit benim hayalimdi. Augsburg’da oldu, bunun için gururlu ve minnettarım.” tabirlerini kullandı.

Fotomac.com.tr’den Enes Cevahirci’nin derlediği habere göre; Augsburg için yeni tecrübeler yaşayacağını belirtti ve “Takımın kalitesi var. Aç bir ekibimiz var ve sakatlar geri döndüğünde daha da güçleneceğiz.” dedi.

Augsburg’un pozisyonu hakkında konuşan Berisha, Küme düşme savaşında kadroya fazlaca güveniyorum, bir dönemi endişelenmeden atlatabiliriz. Benden daha fazlası gelecek.” açıklamalarını yaptı.

Sarı lacivertlilerden ayrılığının alternatifinin olmadığını aktaran Berisha, “Yeni bir heyecan benim için cazipti.” dedi.

Berisha “Ayrıldığım için pişman değilim. Fenerbahçe’de keyifli değildim ancak güzel tecrübeler yaşadım.” dedi.

Sarı lacivertlilerden ayrılığının alternatifinin olmadığını aktaran Berisha, “Yeni bir heyecan benim için cazipti.” dedi.

Berisha “Ayrıldığım için pişman değilim. Fenerbahçe’de memnun değildim fakat uygun tecrübeler yaşadım.” dedi.