FENERBAHÇE HABERİ – Serdar Dursun’dan İsmail Kartal’a övgü dolu sözler!

dedeefendi

New member
Fenerbahçeli futbolcu Serdar Dursun, teknik yönetici İsmail Kartal’ın nazaranve gelmesiyle ekip olarak kenetlendiklerini söylemiş oldu.

Serdar Dursun, Fenerbahçe TV’ye yaptığı açıklamada, kadroda son periyotta olumlu bir havanın oluştuğunu belirterek, “Son periyoda bakarsak epeyce olumlu bir hava var. Topluluk olarak, taraftarlar olarak bir beraberlik oldu. İsmail Kartal hocamız geldiğinden beri kadro, topluluk ve taraftarlar olarak birbirimize sarıldık.” dedi.

Performansını kıymetlendiren Serdar, “Son yıllarde kendi mesleğim açısından her sene üstüne koyuyorum. Her sene daha epeyce gol atmaya başladım. Geçen sene gol hükümdarı olarak Fenerbahçe’ye gelmiştim. Hazırlık süreci olumlu geçmişti. Hem sisteme ayak uydurmuştum birebir vakitte oyuncularla düzgün bir devir geçmişti. Ne yazık ki birinci haftalarda bir sakatlığım oldu.” değerlendirmesinde bulundu.

Fenerbahçeli futbolcu Serdar Dursun, teknik yönetici İsmail Kartal’ın bakılırsave gelmesiyle ekip olarak kenetlendiklerini söylemiş oldu.

Serdar Dursun, Fenerbahçe TV’ye yaptığı açıklamada, kadroda son devirde olumlu bir havanın oluştuğunu belirterek, “Son periyoda bakarsak hayli olumlu bir hava var. Topluluk olarak, taraftarlar olarak bir beraberlik oldu. İsmail Kartal hocamız geldiğinden beri grup, topluluk ve taraftarlar olarak birbirimize sarıldık.” dedi.

Performansını kıymetlendiren Serdar, “Son yıllarde kendi mesleğim açısından her sene üstüne koyuyorum. Her sene daha fazlaca gol atmaya başladım. Geçen sene gol hükümdarı olarak Fenerbahçe’ye gelmiştim. Hazırlık süreci olumlu geçmişti. Hem sisteme ayak uydurmuştum birebir vakitte oyuncularla uygun bir devir geçmişti. Ne yazık ki birinci haftalarda bir sakatlığım oldu.” değerlendirmesinde bulundu.

Sakatlık devrinde fazlaca çalıştığını anlatan Serdar, “Kendime baktım zira bir an evvelden alanda olup kendi performansımı göstermek istiyordum. Birinci 11 çıkarsan, oyuncuları tanırsan daha rahat oluyor. Grup ortasında o devirden daha sonra bir tesir oldu, benim için de olumlu bir hava oldu.” değerlendirmesinde bulundu.

Ligde kalan 4 maçla ilgili görüşlerini aktaran Serdar, şunları söylemiş oldu:
“Cuma günü Gaziantep ile oynayacağız. Gaziantep, 3-5-2 sistemiyle oynuyor. Kolay bir maç olmayacak. Defansif olarak âlâ kapanan bir ekip. Kanatlardan süratli hamleye çıkmaya çalışacaklar. Kıymetli olan Gaziantep maçında birinci golü bulmak. bu biçimde maçlarda birinci 30 dakika fazlaca değerli. İnşallah bu maçı kazanıp sonraki hafta Beşiktaş’a karşı deplasmanda oynayacağız. O maçta güç olacak, 3-4-3 oynuyorlar. daha sonrasında Fatih Karagümrük, daha sonra da Yeni Malatyaspor maçı var. Her maçın başka zorluğu var. Biz Fenerbahçe olarak 4’te 4 yaparak dönemi en âlâ biçimde bitirmek istiyoruz.”

Şu ana kadar 13 gol atan Serdar, “4 maç var. Gol hükümdarı olma talihi yüksek. Yaklaşık 7-8 kişi var. her insanın gayesi birebir. Son dönemde ben de dahil herkes gol krallığını kovalayacaktır. Geçen sene gol hükümdarı olmuştum. Bu sene de olabilirim. Kadrom yeterli oynarsa, ceza alanına toplar gelirse, ben de oynarsam, sakatlık şayet olmazsa gol hükümdarı olmak isterim.” sözlerini kullandı.

Sakatlık devrinde epey çalıştığını anlatan Serdar, “Kendime baktım zira bir an evvelce alanda olup kendi performansımı göstermek istiyordum. Birinci 11 çıkarsan, oyuncuları tanırsan daha rahat oluyor. Grup ortasında o periyottan daha sonra bir tesir oldu, benim için de müspet bir hava oldu.” değerlendirmesinde bulundu.

Ligde kalan 4 maçla ilgili görüşlerini aktaran Serdar, şunları söylemiş oldu:
“Cuma günü Gaziantep ile oynayacağız. Gaziantep, 3-5-2 sistemiyle oynuyor. Kolay bir maç olmayacak. Defansif olarak düzgün kapanan bir kadro. Kanatlardan süratli atağa çıkmaya çalışacaklar. Değerli olan Gaziantep maçında birinci golü bulmak. bu biçimde maçlarda birinci 30 dakika fazlaca kıymetli. İnşallah bu maçı kazanıp sonraki hafta Beşiktaş’a karşı deplasmanda oynayacağız. O maçta güç olacak, 3-4-3 oynuyorlar. daha sonrasında Fatih Karagümrük, daha sonra da Yeni Malatyaspor maçı var. Her maçın başka zorluğu var. Biz Fenerbahçe olarak 4’te 4 yaparak dönemi en düzgün biçimde bitirmek istiyoruz.”

Şu ana kadar 13 gol atan Serdar, “4 maç var. Gol hükümdarı olma talihi yüksek. Yaklaşık 7-8 kişi var. her insanın gayesi tıpkı. Son dönemde ben de dahil herkes gol krallığını kovalayacaktır. Geçen sene gol hükümdarı olmuştum. Bu sene de olabilirim. Kadrom âlâ oynarsa, ceza alanına toplar gelirse, ben de oynarsam, sakatlık şayet olmazsa gol hükümdarı olmak isterim.” tabirlerini kullandı.