Emre Akbaba’dan Galatasaray sözleri! Geri dönecek mi?

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Galatasaray’ın dönem başında Aytemiz Alanyaspor’a kiraladığı Emre Akbaba açıklamalarda bulundu.

İŞTE EMRE AKBABA’NIN AÇIKLAMALARI:

Emre Akbaba ise ligde hedefledikleri en üst noktaya varmak istediklerini kaydetti.

Türkiye Kupası’nı Alanya’ya getirerek mesleklerine bir kupa daha eklemek istediklerini vurgulayan Emre Akbaba, bunu başarmaları halinde Alanyaspor’un Avrupa maksadının de gerçekleşeceğini belirtti.

Galatasaray’ın dönem başında Aytemiz Alanyaspor’a kiraladığı Emre Akbaba açıklamalarda bulundu.

İŞTE EMRE AKBABA’NIN AÇIKLAMALARI:

Emre Akbaba ise ligde hedefledikleri en üst noktaya varmak istediklerini kaydetti.

Türkiye Kupası’nı Alanya’ya getirerek mesleklerine bir kupa daha eklemek istediklerini vurgulayan Emre Akbaba, bunu başarmaları halinde Alanyaspor’un Avrupa amacının de gerçekleşeceğini belirtti.

Türkiye’de futbol altyapısının kâfi olup olmadığına yönelik soru üzerine 29 yaşındaki oyuncu, “Altyapıdaki imkanların Türkiye’de kâfi olmadığını düşünüyorum. Hem kulüp tesisleri tıpkı vakitte hocalara verilen paha bakımından…

Antalyaspor altyapısında oynadım. Alanyaspor’un altyapıya kıymet verdiğini gördüm. Antalyaspor’da geçirdiğim altı aylık periyotta hayli eksikler yaşadım.

Hatta gurbetten gelen birkaç Alman oyuncu vardı, dayanamayıp gittiklerini de gördüm. Ben devam ettim, zira epey istekliydim.” diye konuştu.

Türkiye’de futbol altyapısının kâfi olup olmadığına yönelik soru üzerine 29 yaşındaki oyuncu, “Altyapıdaki imkanların Türkiye’de kâfi olmadığını düşünüyorum. Hem kulüp tesisleri tıpkı vakitte hocalara verilen paha bakımından…

Antalyaspor altyapısında oynadım. Alanyaspor’un altyapıya kıymet verdiğini gördüm. Antalyaspor’da geçirdiğim altı aylık periyotta epeyce eksikler yaşadım.

Hatta gurbetten gelen birkaç Alman oyuncu vardı, dayanamayıp gittiklerini de gördüm. Ben devam ettim, zira fazlaca istekliydim.” diye konuştu.

En epeyce hangi ligde oynamak istediği sorusuna “İspanya” diye yanıt veren Emre Akbaba, idolünün de Zinedine Zidane olduğunu söz etti.

Galatasaray’dan Alanyaspor’a kiralık olarak geldiği hatırlatılan ve bundan daha sonrası için kendisine nasıl bir yol haritası çizdiği sorusuna Emre Akbaba, “Galatasaray’da bir yıllık kontratım kaldı. Dönüp tekrar oynamak istiyorum.” diye yanıt verdi.

En epey hangi ligde oynamak istediği sorusuna “İspanya” diye yanıt veren Emre Akbaba, idolünün de Zinedine Zidane olduğunu tabir etti.

Galatasaray’dan Alanyaspor’a kiralık olarak geldiği hatırlatılan ve bundan daha sonrası için kendisine nasıl bir yol haritası çizdiği sorusuna Emre Akbaba, “Galatasaray’da bir yıllık kontratım kaldı. Dönüp yeniden oynamak istiyorum.” diye karşılık verdi.