Fenerbahçe’nin yıldızı Michy Batshuayi Beşiktaş derbisi bekliyor!

dedeefendi

New member
Fenerbahçe ‘nin Belçikalı golcüsü Batshuayi, Beşiktaş derbisine odaklandı. Beşiktaş derbisine farklı bir motivasyonla hazırlanan Batshuayi birinci 11’de alana çıkmak ve derbide forma giyerek gol atmak istiyor. Geçen dönem Beşiktaş’ta istenmeyen adam ilan edilen Batshuayi derbiye başka bir değer veriyor ve Vodafone Park’ta performansıyla maça damga vurmak istiyor. pek formda olan Belçikalı golcünün ulusal gruptaki performansı da derbi öncesi teknik heyeti keyifli etti.

TAKTİK EGZERSİZE KADAR

Fanatik’in haberine nazaran; teknik yönetici Jesus’un derbide Batshuayi’ye birinci 11’de nazaranv vermeyi planladığı, son sonucunı ulusal grup dönüşünde yapılacak taktik idmanlar daha sonrası vereceği açıklandı. Deneyimli teknik adamın taktik idmanlarda Valencia-Batshuayi ikilisine nazaranv vererek, her iki oyuncunun daima koşan rakibe baskı yapan özelliğinden yaralanmayı planladığı kaydedildi. Derbide Valencia’nın yeri garanti, ikinci isim olarak ise Joao Pedro ve Batshuayi içinde tercih yapılacak.

GALİBİYET İSTİYOR

Vodafone Arena’da oynanacak maç için sabırsızlandığını belirten Batshuayi, “Ben bu derbi için sabırsızlanıyorum. Derbide yüzde yüz Batshuayi alanda olacak. Grubuma galibiyet kazandırmak ismine derbide oynayarak gol atmak ve kadromu galibiyete taşımak istiyorum” tabirlerini kullandı.